reklama

Dla "Grosika" liczby są najważniejsze

Dla
Gdy nie mam liczb z meczu, to jestem zawiedziony, bo one mnie nakręcają: do następnego treningu, najbliższego meczu. Wtedy chcę więcej, bardziej. Łatwiej się śpi i moja najbliższa rodzina wie, jak zachowuję się po meczu ze strzelonym golem lub zaliczoną asystą, a jak bez… są to ciężkie dni, pierwsza noc. Liczby mnie nakręcają. To też przyczyna dla której nie zostałem na dłużej w Premier League: nie miałem goli, zaliczyłem tylko kilka asyst. Musiałem zrobić krok do tyłu, by potem wykonać kolejne dwa do przodu.
Kamil Grosicki za:laczynaspilka.pl
reklama

Trenerzy o których nie słyszałeś, a mogą być gwiazdami

DOMENICO TEDESCO (SCHALKE)
Ekipa z "Four Four Two" wybrała 10 trenerów, którzy na razie nie są jeszcze europejską czołówką, ale już wkrótce może być o nich naprawdę głośno. Ciekawe nazwiska!

Lewandowski wskazał kluby, z którymi może negocjować jego agent

Lewandowski wskazał kluby, z którymi może negocjować jego agent
Jak podał francuski dziennik "L'Equipe", współpraca Roberta Lewandowskiego z Pinim Zahavim, jego nowym agentem, ma jasno określony cel, którym jest wielki transfer z Bayernu Monachium. Polak miał dać upoważnienie menedżerowi do rozmów z czterema klubami. Poza Realem Madryt Robert Lewandowski miał wskazać na PSG oraz Chelsea, natomiast nazwa czwartego klubu wciąż pozostaje tajemnicą. Ewentualny transfer Polaka wydaje się jednak wciąż mało realną opcją, ponieważ władze Bayernu jasno dały do zrozumienia, że nie jest on na sprzedaż za żadne pieniądze, a jego kontrakt z klubem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.
za:lequipe.fr

7 lat Barcelony bez wygranej z włoskim klubem w Italii

7 lat Barcelony bez wygranej z włoskim klubem w Italii
reklama

Mina Messiego mówi wszystko

Mina Messiego mówi wszystko

Tymczasem u Dawida Janczyka

Tymczasem u Dawida Janczyka
Kiedyś jeden z największych talentów polskiej piłki, a teraz... Ostatnio (w czerwcu 2017 roku) Janczyk próbował dostać się do Radomiaka Radom, ale nic z tego nie wyszło.

Boniek ostro pojechał po Barcelonie

Boniek ostro pojechał po Barcelonie
Jeżeli chodzi o grę, umiejętności, o to, jak obie drużyny grały, to Roma zasłużyła na awans. Barcelona grała raczej słabo. Zaskoczyło mnie bardzo prowincjonalne zachowanie na boisku. Ich bramkarz, Marc-Andre ter Stegen, za każdym razem jak miał wybijać piłkę zachowywał się jak zawodnik wiejskiej drużyny, która prowadzi przez przypadek i musi ciągle opóźniać grę. Nie pasowało mi to do Barcelony. Gdy w meczu ligowym słaba drużyna przyjedzie do lidera i prowadzi, to zawodnicy się kładą i łapią ich skurcze, itd. W przypadku Barcelony zdziwiło mnie to podejście.
Zbigniew Boniek za:sport.pl
reklama