Paulinho daje Barcelonie prowadzenie

Paulinho odnalazł się w polu karnym Celty niczym snajper i z zimną krwią dał Barcelonie prowadzenie 2-1!

Bailey trafia bezpośrednio z rzutu wolnego

Co za gol młodego zawodnika Bayeru! Świetnie broniący do tej pory Ulreich nie miał nic do powiedzenia. Bayer-Bayern 2-5.

Fantastyczny gol Marcusa w meczu z Koroną

Po golu Marcusa Arka prowadzi z Koroną 1-0 i ten wynik premiuje ją do finału Pucharu Polski!

Błyskawiczne wyrównanie Brighton

Niedługo nacieszył się Tottenham prowadzeniem w meczu z Brighton. Już jest 1-1 po golu Grossa z rzutu karnego.

Gol Harry'ego Kane'a w meczu z Brighton

Krótko po rozpoczęciu drugiej połowy, Harry Kane dał Tottenhamowi prowadzenie w meczu z Brighton. 0-1!

Kolejny gol dla Bayernu, 1-5!

Thomas Muller zmienił tor lotu strzału Arjena Robbena i Bayern prowadzi z Bayerm już 5-1!

Pewny strzał Thiago Alcantary i gol na 1-4!

Bayern ma już spotkanie z Bayerem pod pełną kontrolę. Gola na 1-4 strzelił Thiago Alcantara.

Muller podwyższa prowadzenie Bayernu

Bayern dobrze rozpoczyna drugą połowę! Po golu Mullera prowadzi z Bayerem już 3-1!

Celta strzela Barcelonie gola "do szatni"

Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, gola na 1-1 w meczu Celta-Barcelona strzelił Jonny!

Pierwszy gol Dembele w meczu ligi hiszpańskiej

Ousmane Dembele długo kazał czekać kibicom na swoje pierwsze trafienie w La Lidze, ale opłacało się! Ładny gol Francuza na 1-0 w meczu z Celtą!

Młody piłkarz Interu wpadł na słupek

Yann Karamoh, 19-letni piłkarz Interu, doznał w pierwszej połowie meczu z Cagliari groźnie wyglądającego zderzenia ze słupkiem. Na szczęście mógł kontynuować grę...

Barcelona bez wychowanka po raz pierwszy od 16 lat

Dużo emocji w meczu Bayer-Bayern

Lars Bender zdobywa kontaktową bramkę

Kiedy wydawało się, że Bayern przejął inicjatywę, nieoczekiwanie gola kontaktowego strzelił Bayer. Autorem trafienia na 1-2 jest Lars Bender!

Ładny gol Lewandowskiego w meczu z Bayerem

Ribery wypatrzył Lewandowskiego w polu karnym Bayeru, a polski napastnik mierzonym strzałem pokonał Leno. Bayer-Bayern 0-2!

Javi Martinez strzela gola Bayerowi

Świetny początek meczu w wykonaniu Bayernu! Bawarczycy prowadzą z Bayerem już od 3. minuty meczu!