reklama

Kto nie zmienia trenera, nie zostaje mistrzem

Mateusz Miga
@MateuszMiga
09:44 • 19 Apr 2018
Ostatnim mistrzem Polski, który w trakcie sezonu mistrzowskiego nie dokonał zmiany trenera była Legia Jana Urbana... pięć lat temu.
źródło:twitter.com
reklama

Jubileuszowy mecz Courtoisa

Jubileuszowy mecz Courtoisa

Willian Jose strzela gola Atletico

Silny strzał Williana Jose znalazł drogę do bramki Atletico! Real Sociedad prowadzi 1-0!

XI Chelsea na mecz z Burnley

XI Chelsea na mecz z Burnley
reklama

Scholes skrytykował Paula Pogbę

Scholes skrytykował Paula Pogbę
Myślę, że sposób, w jaki Paul Pogba grał z West Bromwich jest lekceważący dla trenera Manchesteru United. Myślę, że chciał zrobić na boisku swoje własne show, ale zamiast tego robił głupie rzeczy, które nie pomagają wygrywać meczów. Złe podania zdarzają mu się zbyt często.
Paul Scholes za:BT Sport

Ulreich: "Ancelotti we mnie nie wierzył"

Ulreich:
Moja dobra forma przyszła, gdy drużynę przejął Jupp Heynckes. Od razu mu zaufałem - nie miałem takiego uczucia wobec jego poprzednika. Zaufanie jest najważniejsze dla sportowca. Niezwykle ważne było to, że Heynckes we mnie uwierzył i mi to zakomunikował. Carlo Ancelotti nie stał po mojej stronie, nie wierzył we mnie i mało ze mną rozmawiał. Jeśli trener ufa piłkarzowi, to już jest połowa sukcesu.
Sven Ulreich za:bild.de

Czołowa trójka Ekstraklasy według Frankowskiego

Czołowa trójka Ekstraklasy według Frankowskiego
Jak będzie wyglądać czołowa trójka na koniec ligi? Serce podpowiada – Jagiellonia, potencjał piłkarski – Legia, zaś tak zwany feeling i terminarz – na Lecha. Odnoszę wrażenie, że najspokojniej jest w Poznaniu. W Białymstoku – brak wyników, w Legii to samo, a na domiar złego zamieszanie ze zmianą trenera, dlatego w Lechu czuć, jako taki spokój, chociaż nie wiem, czy po przegranej z Koroną on nadal panuje? Ale jeśli miałoby nami kierować dobre samopoczucie, to do walki o tytuł powinny włączyć się Wisła z Płocka i Górnik Zabrze. Przewiduję jednak, że kwestia mistrzostwa rozegra się wśród czołowej trójki.
Tomasz Frankowski za:przegladsportowy.pl, wywiad Piotra Wołosika
reklama