XI Chelsea na mecz ze Swansea

XI Sandecji na mecz z Pogonią

XI Pogoni na mecz z Sandecją

Starzyński strzela z rzutu karnego w 91. minucie

Filip Starzyński daje Zagłębiu zwycięstwo w meczu z Wisłą Płock. Gola na 2-1 strzelił z rzutu karnego w 91. minucie meczu.

Sule ustala wynik meczu na 4-1

W 90. minucie Bayern postawił kropkę nad "i" w meczu z Eintrachtem. Gola na 4-1 strzelił Sule.

Rafinha z zimną krwią wykańcza akcję

Thiago "uruchomił" Rafinhę świetnym podaniem, a Brazylijczyk zakończył akcję niczym snajper. Bayern-Eintracht 3-1.

Złe wybicie Hummelsa i gol dla Eintrachtu

Mats Hummels nie zdołał dobrze przeciąć podania, więc piłka trafiła do Hallera, który strzelił kontaktowego gola. Bayern-Eintracht 2-1!

Wagner podwyższa prowadzenie Bayernu

Sandro Wagner strzela gola na 2-0 w meczu z Eintrachtem Frankfurt!

Katastrofalna forma Ruchu Chorzów

Przed tygodniem porażka 1-6, a dziś 0-6...

Gattuso odwołał urlop przez Benevento

W meczu z Benevento sięgnęliśmy dna i musimy wziąć za to odpowiedzialność, na czele ze mną. Po tej porażce odwołałem mój dwudniowy urlop w Hiszpanii. Miałem tam jechać razem z rodziną, ale nie mogłem tego zrobić po meczu z Benevento. Moja żona nie jest szczęśliwa z tego powodu, ale nie interesuje mnie to. Musiałem odwołać te wczasy, ponieważ musimy się skupić na boisku.
Gennaro Gattuso za:calciomercato.com

Dorsch strzela gola w debiucie w Bayernie

20-letni Niklas Dorsch strzela swojego pierwszego gola w Bundeslidze w debiutanckim meczu! Bayern-Eintracht 1-0!

Tuszyński doprowadza do remisu

Mares ograł Byrtka i wyłożył piłkę Tuszyńskiemu, który z bliska pokonał bramkarza. Wisła Płock-Zagłębie 1-1!

Varela daje prowadzenie Wiśle Płock

Varela wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Matrasa i Wisła Płock prowadzi z Zagłębiem 1-0!