Jagiellonia miażdży Legię statystykami w pierwszej połowie

Mocny strzał Kolasinacia i 3-0 dla Arsenalu

Arsenal nie zwalnia tempa! Kilka minut drugiej połowy przyniosło kolejnego gola. Arsenal-Burnley 3-0!

Arsenal strzela Burnley gola do szatni

Chwilę przed końcem 1. połowy piłkę do bramki Burnley wpakował Lacazette. Arsenal-Burnley 2-0!

Jagiellonii grożą drakońskie kary

Piłkarze Legii idą pod pustą trybunę gości

Piłkarze Legii w geście solidarności z kibicami z Warszawy, którzy nie zostali wpuszczeni na trybunę gości, najpierw opóźnili swoje wyjście na mecz, a po prezentacji składów podeszli w stronę pustej trybuny, oklaskując kibiców, którzy powinni tam się znaleźć..

Olivier Giroud daje prowadzenie Chelsea

Victor Moses dośrodkowuje piłkę z prawego skrzydła, ta odbija się jeszcze o jednego z defensorów Liverpoolu i trafia na głowę Oliviera Giroud, który daje prowadzenie Chelsea!

Aubameyang strzelił gola Burnley

Aubameyang z bliska skierował piłkę do siatki Burnley. Arsenal obejmuje prowadzenie 1-0!