Drugi gol Aubameyanga w meczu z Burnley

Gabończyk technicznym strzałem zdobywa bramkę na 5-0 dla Arsenalu!

Iwobi strzela gola na 4-0

Kompletnie niepilnowany Iwobi przymierzył pod poprzeczkę i Arsenal prowadzi z Burnley 4-0!

Khedira chciałby zagrać w Premier League

Mój kontrakt wygasa za rok, więc często myślę o przyszłości. Czuję się dobrze w Juventusie, ale uwielbiam wyzwania. Chciałbym wygrać jak największą liczbę trofeów w jak największej liczbie lig. Wśród najlepszych rozgrywek brakuje mi triumfu w lidze angielskiej. Premier League zawsze mnie fascynowała. Zdobycie tytułu tam, zamknęłoby moją kolekcję. Nie chcę jednak niczego przesądzać. W Turynie jest mi dobrze, a przewidywanie przyszłości w piłce nożnej jest trudne.
Sami Khedira za:calciomercato.com

Jagiellonia miażdży Legię statystykami w pierwszej połowie

Mocny strzał Kolasinacia i 3-0 dla Arsenalu

Arsenal nie zwalnia tempa! Kilka minut drugiej połowy przyniosło kolejnego gola. Arsenal-Burnley 3-0!

Arsenal strzela Burnley gola do szatni

Chwilę przed końcem 1. połowy piłkę do bramki Burnley wpakował Lacazette. Arsenal-Burnley 2-0!