reklama

Kibice angielskich klubów oczekują sektorów z miejscami stojącymi

Kibice angielskich klubów oczekują sektorów z miejscami stojącymi
W największej ankiecie zorganizowanej przez EFL (English Football League) odpowiedzi udzieliło ponad 33 tysiące kibiców. Aż 94% z nich chciałoby mieć wybór pomiędzy miejscami siedzącymi, a stojącymi na stadionie. Z czego aż 69% chciałoby oglądać mecze z bezpiecznych miejsc stojących. Taka strefa znajduje się obecnie na szkockim Celtic Park. Za jakiś czas może będzie to standard na angielskich stadionach.
za:skysports.com
reklama

Sergio Ramos nagrał mundialową piosenkę

Sergio Ramos wraz z piosenkarzem Demarco Flamenco nagrali mundialową piosenkę. Jak Wam się podoba? ;)
źródło:youtube.com

Timo Werner zastąpi Lewandowskiego?

Timo Werner zastąpi Lewandowskiego?
Jeśli Bayern zdecyduje się na sprzedaż Roberta Lewandowskiego, to na jego miejsce będzie starał się sprowadzić Timo Wernera, informuje "Bild". Mimo że mistrzowie Niemiec nadal nie chcą sprzedać polskiego napastnika, to dyrektor sportowy klubu został poproszony o znalezienie ewentualnych alternatyw dla Lewandowskiego. Jedną z nich jest Timo Werner, którego RB Lipsk nie zamierza sprzedawać za mniej niż 100-120 milionów euro.
za:bild.de

Wayne Rooney coraz bliżej zmiany klubu

Wayne Rooney coraz bliżej zmiany klubu
Wayne Rooney prowadzi zaawansowane rozmowy z DC United i już w poniedziałek może podpisać kontrakt z klubem z MLS, informuje "Sky Sports". W wyniku trwających od miesiąca negocjacji z agentem napastnika, obie strony ustaliły, że Rooney podpisze dwuletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał. ok. 4,3 milionów euro rocznie. W zakończonym sezonie Premier League, 32-latek zagrał w 31 meczach w barwach Evertony, w których strzelił 10 goli.
za:skysports.com
reklama

Mecze w TV: 1 Czerwca 2018

21 :00Polsat Sport Extra
Francja vs Włochy
mecz towarzyski

Perfumy Radamela Falcao: Falcao de Toilette

Brytyjski komik Jack Whitehall i Radamel Falcao, a do tego... wyjątkowe perfumy. Musicie to zobaczyć!
źródło:youtube.com

Zidane trenerem Kataru?

Zidane trenerem Kataru?
Miliarder Naguib Sawiris twierdzi, że Zinedine Zidane będzie nowym trenerem reprezentacji Kataru. Celem Francuza będzie przygotowanie Katarczyków do mistrzostw świata w 2022 roku. Zarobki? Kosmiczne. Za sezon Zidane miałby otrzymać aż... 50 milionów dolarów.
za:Naguib Sawiris na Twitterze
reklama