reklama

Niemcy przez pomyłkę przedwcześnie ogłosili kadrę na mundial

Niemcy przez pomyłkę przedwcześnie ogłosili kadrę na mundial
reklama

Argentyńskie spółki Messiego

Wiecie co powiedział kiedyś słynny argentyński trener Alfio Basile? Że Messi nie byłby aż takim crackiem, gdyby nie wyjątkowo dobre, barcelońskie towarzystwo. Nie wszyscy przyjmą taką teorię bez zgłoszenia choćby cienia obiekcji. Staremu Alfio chodziło natomiast o coś innego. Nawet najwięksi futbolowi geniusze potrzebują odpowiednio dobrych kompanów do zabawy. I tym był chyba zmartwiony jeszcze do niedawna sam mistrz z dziesiątką na plecach. Teraz osobiście zaczyna wysyłać w świat sygnały, że coś się zmieniło.
Czytaj więcej...

Kibice angielskich klubów oczekują sektorów z miejscami stojącymi

Kibice angielskich klubów oczekują sektorów z miejscami stojącymi
W największej ankiecie zorganizowanej przez EFL (English Football League) odpowiedzi udzieliło ponad 33 tysiące kibiców. Aż 94% z nich chciałoby mieć wybór pomiędzy miejscami siedzącymi, a stojącymi na stadionie. Z czego aż 69% chciałoby oglądać mecze z bezpiecznych miejsc stojących. Taka strefa znajduje się obecnie na szkockim Celtic Park. Za jakiś czas może będzie to standard na angielskich stadionach.
za:skysports.com

Sergio Ramos nagrał mundialową piosenkę

Sergio Ramos wraz z piosenkarzem Demarco Flamenco nagrali mundialową piosenkę. Jak Wam się podoba? ;)
źródło:youtube.com
reklama

Timo Werner zastąpi Lewandowskiego?

Timo Werner zastąpi Lewandowskiego?
Jeśli Bayern zdecyduje się na sprzedaż Roberta Lewandowskiego, to na jego miejsce będzie starał się sprowadzić Timo Wernera, informuje "Bild". Mimo że mistrzowie Niemiec nadal nie chcą sprzedać polskiego napastnika, to dyrektor sportowy klubu został poproszony o znalezienie ewentualnych alternatyw dla Lewandowskiego. Jedną z nich jest Timo Werner, którego RB Lipsk nie zamierza sprzedawać za mniej niż 100-120 milionów euro.
za:bild.de

Wayne Rooney coraz bliżej zmiany klubu

Wayne Rooney coraz bliżej zmiany klubu
Wayne Rooney prowadzi zaawansowane rozmowy z DC United i już w poniedziałek może podpisać kontrakt z klubem z MLS, informuje "Sky Sports". W wyniku trwających od miesiąca negocjacji z agentem napastnika, obie strony ustaliły, że Rooney podpisze dwuletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał. ok. 4,3 milionów euro rocznie. W zakończonym sezonie Premier League, 32-latek zagrał w 31 meczach w barwach Evertony, w których strzelił 10 goli.
za:skysports.com

Mecze w TV: 1 Czerwca 2018

21 :00Polsat Sport Extra
Francja vs Włochy
mecz towarzyski
reklama