reklama

Tuchel nie chce Fellainiego w PSG

Tuchel nie chce Fellainiego w PSG
Dyrektor sportowy PSG Antero Henrique jest wielkim zwolennikiem transferu Marouane'a Fellainiego. Według niego to prawdziwa okazja, gdyż reprezentanta Belgii będzie można pozyskać za darmo. To jednak nie przekonuje nowego trenera Paryżan Thomasa Tuchela, który nie widzi Fellainiego w swojej drużynie.
za:Paris United ‏na Twitterze
reklama

CR7 zabrał się za tenis

CR7 zabrał się za tenis

Reakcja Roberto Carlosa po przewrotce Bale'a w finale LM

Jak tu nie wariować po TAKIM golu? :)
źródło:youtube.com

To nie dzięki "Lewemu" Peszko jest w kadrze

To nie dzięki
Gdybym miał na niego taki wpływ, to przeprowadziłbym się do Monachium i tam siedział. Panowie, bądźmy poważni. To reprezentacja Polski i o wyjeździe na mundial miałby decydować Robert Lewandowski? Dystans między trenerem i piłkarzami jest utrzymany. Z „Lewym” przyjaźnimy się od czasów gry w Lechu, odwiedzamy się, rodziny się lubią. Ale w kadrze trzymam się też z Kamilem Grosickim czy Kamilem Glikiem, Łukasz Fabiański jest z mojego rocznika. My starsi więcej czasu spędzamy razem, bo mamy też dzieci, dzielimy się wrażeniami. Nie mam złego kontaktu z Szymonem Żurkowskim czy Sebastianem Szymańskim, rozmawiamy, ale to są młodsi zawodnicy. Jesteśmy na nich otwarci, dajemy wsparcie, ale mamy już inne spojrzenie na życie.
Sławomir Peszko za:przegladsportowy.pl
reklama

Cristiano podpadł piłkarzom Realu

Cristiano podpadł piłkarzom Realu
Dziennikarz "Marki" Jose Felix Diaz twierdzi, że najbardziej doświadczeni piłkarze Realu od kilku tygodni wiedzieli, że Cristiano myśli o opuszczeniu Madrytu. Portugalczyk miał jasno dawać do zrozumienia, że liczy na nowe wyzwania w karierze. Piłkarzy Realu nie zaskoczyły więc słowa Cristiano, ale moment, który wybrał na ogłoszenie światu, że jego czas w Madrycie dobiega końca. Media od razu podchwyciły temat i zaczęły informować o transferze gwiazdy, a trzeci z rzędu triumf Realu w Lidze Mistrzów zszedł na dalszy plan. Właśnie to zachowanie Cristiano nie spodobało się zawodnikom, którzy rządzą w szatni "Królewskich".
za:marca.com

Nie będzie nowego trenera w Legii?

Nie będzie nowego trenera w Legii?

Alomerović zamienia Kielce na Gdańsk

Alomerović zamienia Kielce na Gdańsk
reklama