reklama

"Cieszynka" Francuzów po golu Griezmanna

Chyba szykują się na mistrzostwa świata. ;)
reklama

Koniec kariery Bogdana Lobonta

Koniec kariery Bogdana Lobonta
Bogdan Lobont oficjalnie poinformował o zakończeniu piłkarskiej kariery. Przez ostatnie 9 lat rumuński bramkarz bronił barw AS Romy.
za:asroma.com

Era Zidane'a w Realu Madryt

Era Zidane'a w Realu Madryt

Tuchel nie chce Fellainiego w PSG

Tuchel nie chce Fellainiego w PSG
Dyrektor sportowy PSG Antero Henrique jest wielkim zwolennikiem transferu Marouane'a Fellainiego. Według niego to prawdziwa okazja, gdyż reprezentanta Belgii będzie można pozyskać za darmo. To jednak nie przekonuje nowego trenera Paryżan Thomasa Tuchela, który nie widzi Fellainiego w swojej drużynie.
za:Paris United ‏na Twitterze
reklama

CR7 zabrał się za tenis

CR7 zabrał się za tenis

Reakcja Roberto Carlosa po przewrotce Bale'a w finale LM

Jak tu nie wariować po TAKIM golu? :)
źródło:youtube.com

To nie dzięki "Lewemu" Peszko jest w kadrze

To nie dzięki
Gdybym miał na niego taki wpływ, to przeprowadziłbym się do Monachium i tam siedział. Panowie, bądźmy poważni. To reprezentacja Polski i o wyjeździe na mundial miałby decydować Robert Lewandowski? Dystans między trenerem i piłkarzami jest utrzymany. Z „Lewym” przyjaźnimy się od czasów gry w Lechu, odwiedzamy się, rodziny się lubią. Ale w kadrze trzymam się też z Kamilem Grosickim czy Kamilem Glikiem, Łukasz Fabiański jest z mojego rocznika. My starsi więcej czasu spędzamy razem, bo mamy też dzieci, dzielimy się wrażeniami. Nie mam złego kontaktu z Szymonem Żurkowskim czy Sebastianem Szymańskim, rozmawiamy, ale to są młodsi zawodnicy. Jesteśmy na nich otwarci, dajemy wsparcie, ale mamy już inne spojrzenie na życie.
Sławomir Peszko za:przegladsportowy.pl
reklama