Niestety Polki przegrały pierwsze spotkanie

źródło:laczynaspilka.pl

Łukasz Piszczek ocenił Sadio Mane

Sadio Mane to bardzo dobry skrzydłowy. Szybki, potrafi wygrać wiele pojedynków jeden na jednego, strzela bramki. Jeśli masz takiego gracza w drużynie, to masz skarb. W tym sezonie było widać w Liverpoolu, że potrafi sam zrobić przewagę dla swojej drużyny.
Łukasz Piszczek za:sport.tvp.pl

Który z tych składów jest silniejszy?

Watford chce wykupić Deulofeu

Gerard Deulofeu jest aktualnie wypożyczony do Watfordu. Angielski klub chce jednak wykupić skrzydłowego Blaugrany. W umowie Hiszpana jest klauzula odstępnego opiewająca na 20 milionów euro. Jednak działacze Barcelony mogą sprzedać Deulofeu za połowę tej kwoty. Do takiego obrotu spraw dąży Watford.
za:mundodeportivo.com

Ależ dzisiaj będzie meczycho!

Samiedow strzela na 1-0 po wielkim błędzie defensywy Turcji

Rosja prowadzi do przerwy z reprezentacją Turcji po bramce Aleksandra Samiedowa, który wykończył akcję sprokurowaną przez obrońców drużyny gości. 1-0!