reklama

CR7 dostrzega wielki potencjał Salaha

CR7 dostrzega wielki potencjał Salaha
Mo Salah był jedna z rewelacji ostatniego sezonu. Mam nadzieję, że kontuzja, której doznał w finale w Kijowie, go nie powstrzyma. Wiele osób mówi o rywalizacji na linii Ronaldo-Messi, ale są inni piłkarze, którzy mają szanse dołączyć do tej rywalizacji. Jednym z nich jest Egipcjanin.
Cristiano Ronaldo za:mirror.co.uk
reklama

Oryginalne stroje reprezentantów Nigerii

Oryginalne stroje reprezentantów Nigerii

Były gracz Lecha skazany na miesiąc więzienia

Były gracz Lecha skazany na miesiąc więzienia
Nicki Bille Nielsen, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Lecha Poznań, został w poniedziałek skazany przez monakijski sąd na miesiąc pozbawienia wolności. To pokłosie czwartkowego zatrzymania piłkarza przez policję za uderzenie kobiety w jednym z barów mieszących się w Księstwie. Dodatkowo okazało się, że Duńczyk posiadał przy sobie niewielką ilość kokainy, a w swoim telefonie komórkowym – film, na którym widać, jak napastnik uprawia seks oralny w miejscu publicznym, co sąd również wziął pod uwagę wydając wyrok. Nielsen poza spędzeniem miesiąca za kratkami ma również zapłacić 750 euro grzywny oraz 3 tys. euro odszkodowania kobiecie, którą w zeszłym tygodniu uderzył.
za:L'Equipe

Smuda zostanie zwolniony z Widzewa

Smuda zostanie zwolniony z Widzewa
Sobotni mecz III ligi Widzew Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki zakończył się bezbramkowym remisem, co oznacza, że obie drużyny o awans na wyższy szczebel będą musiały walczyć w ostatniej kolejce rozgrywek. Łódzkiego klubu w starciu (wyjazdowym) z Sokołem Ostróda nie poprowadzi już jednak Franciszek Smuda. Były selekcjoner reprezentacji Polski stracił posadę w wyniku swego nagannego zachowania w stosunku do trenera Lechii, Bogdana Jóźwiaka, z którym nie chciał porozmawiać po zakończeniu pojedynku zwracając się do niego w następujący sposób: „Spier…, gówniarzu. Nie będę się z tobą równał”. Zarząd Widzewa ma oficjalnie ogłosić decyzję o dymisji Smudy dzisiaj. Jego następcą zostanie natomiast Radosław Mroczkowski, który w przeszłości już pracował jako trener czterokrotnych mistrzów Polski.
za:lodzkifutbol.pl
reklama

Angielski sędzia pojedzie na MŚ… rowerem

Angielski sędzia pojedzie na MŚ… rowerem
Martin Atkinson, angielski sędzia, który nie znalazł się w gronie arbitrów wyznaczonych do prowadzenia spotkań w czasie mistrzostw świata 2018, postanowił i tak pojechać do Rosji. Żeby było jednak ciekawiej, 47-latek zamierza dostać się do Kaliningradu, gdzie 28 czerwca „Synowie Albionu” zagrają z Belgią… rowerem. Atkinson postanowił wziąć udział w akcji charytatywnej, której celem jest uzbieranie kilkudziesięciu tysięcy funtów dla grupy organizacji dobroczynnych. Sędzia gwiżdżący m.in. w meczach Premier League ma do przebycia prawie 1600 km, a jednym z państw na trasie wiodącej do Kaliningradu będzie Polska.
za:www.bbc.com

Mecze w TV: 12 Czerwca 2018

15 :30Polsat Sport
Polska vs Szkocja
Kwalifikacje do MŚ Kobiet w 2019 r.
18 :00TVP 1, TVP Sport
Polska vs Litwa
Mecz towarzyski

Skra Bełchatów życzy Kownackiemu powodzenia na mundialu

Skra Bełchatów życzy Kownackiemu powodzenia na mundialu
reklama