reklama

Adama Nawałkę zatkało po pytaniu o Litwę

Reakcja Adama Nawałki na pytanie o prośbę do litewskiej federacji mówi wszystko... :D
reklama

Rosjanie już znają wynik meczu otwarcia

Rosjanie już znają wynik meczu otwarcia
źródło:@adrianmierzej86

Lekarz reprezentacji Polski ocenia szanse Kamila Glika

Lekarz reprezentacji Polski ocenia szanse Kamila Glika
Na pewno szansa jest. Ale nic jeszcze się nie rozstrzygnęło, sytuacja jest niejednoznaczna. Obejrzę wyniki rezonansu magnetycznego, zrobionego na zlecenie AS Monaco i razem z Remigiuszem Rzepką zrobimy Kamilowi testy, które dadzą nam odpowiedź, czy będzie gotowy na koniec rundy grupowej. Rozmawiałem w poniedziałek z profesorem Boileau. Powiedział mi, że według niego Kamil będzie zdolny do pełnego treningu za tydzień. Ważne jest, by jak najszybciej wrócił do treningów biegowych, żeby nie mieć zaległości. Dlatego Remek Rzepka oceni we wtorek, na ile jeszcze bark przeszkadza Kamilowi w bieganiu. Bo to, czy Kamil wytrzyma starcie bark w bark to moglibyśmy sprawdzić pewnie dopiero w okolicach meczu z Senegalem.
Jacek Jaroszewski za:sport.pl

CR7 dostrzega wielki potencjał Salaha

CR7 dostrzega wielki potencjał Salaha
Mo Salah był jedna z rewelacji ostatniego sezonu. Mam nadzieję, że kontuzja, której doznał w finale w Kijowie, go nie powstrzyma. Wiele osób mówi o rywalizacji na linii Ronaldo-Messi, ale są inni piłkarze, którzy mają szanse dołączyć do tej rywalizacji. Jednym z nich jest Egipcjanin.
Cristiano Ronaldo za:mirror.co.uk
reklama

Oryginalne stroje reprezentantów Nigerii

Oryginalne stroje reprezentantów Nigerii

Były gracz Lecha skazany na miesiąc więzienia

Były gracz Lecha skazany na miesiąc więzienia
Nicki Bille Nielsen, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Lecha Poznań, został w poniedziałek skazany przez monakijski sąd na miesiąc pozbawienia wolności. To pokłosie czwartkowego zatrzymania piłkarza przez policję za uderzenie kobiety w jednym z barów mieszących się w Księstwie. Dodatkowo okazało się, że Duńczyk posiadał przy sobie niewielką ilość kokainy, a w swoim telefonie komórkowym – film, na którym widać, jak napastnik uprawia seks oralny w miejscu publicznym, co sąd również wziął pod uwagę wydając wyrok. Nielsen poza spędzeniem miesiąca za kratkami ma również zapłacić 750 euro grzywny oraz 3 tys. euro odszkodowania kobiecie, którą w zeszłym tygodniu uderzył.
za:L'Equipe

Smuda zostanie zwolniony z Widzewa

Smuda zostanie zwolniony z Widzewa
Sobotni mecz III ligi Widzew Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki zakończył się bezbramkowym remisem, co oznacza, że obie drużyny o awans na wyższy szczebel będą musiały walczyć w ostatniej kolejce rozgrywek. Łódzkiego klubu w starciu (wyjazdowym) z Sokołem Ostróda nie poprowadzi już jednak Franciszek Smuda. Były selekcjoner reprezentacji Polski stracił posadę w wyniku swego nagannego zachowania w stosunku do trenera Lechii, Bogdana Jóźwiaka, z którym nie chciał porozmawiać po zakończeniu pojedynku zwracając się do niego w następujący sposób: „Spier…, gówniarzu. Nie będę się z tobą równał”. Zarząd Widzewa ma oficjalnie ogłosić decyzję o dymisji Smudy dzisiaj. Jego następcą zostanie natomiast Radosław Mroczkowski, który w przeszłości już pracował jako trener czterokrotnych mistrzów Polski.
za:lodzkifutbol.pl
reklama