reklama

Tomasz Hajto pod wrażeniem Kownackiego

Tomasz Hajto pod wrażeniem Kownackiego
Kownacki jest nawet trochę butny, ale tylko tacy robią karierę w poważnej piłce. Nie można oczywiście przesadzić, jednak pewność siebie musi wynosić 200 procent. Nie wolno się nigdy wahać, czy coś się umie, czy nie - np. dlatego, że trener na ciebie nie stawia. Musisz być przekonany, że umiesz. Piotrowi Zielińskiemu tych cech brakuje. Chłopak ma 24 lata, Napoli kupiło go za duże pieniądze, a takich transferów nie robi się przypadkowo. Piotr ma umiejętności, jednak musi dorosnąć mentalnie.
Tomasz Hajto za:polsatsport.pl
reklama

Nie żyje 17-letni zawodnik Piasta Gliwice

Nie żyje 17-letni zawodnik Piasta Gliwice
Damian Łata, 17-letni piłkarz Hetmana Włoszczowa, który w ostatnim sezonie był wypożyczony do Piasta Gliwice, zmarł tragicznie w niedzielę 10 czerwca. Chłopak udał się na niestrzeżone kąpielisko razem z grupą znajomych i w pewnym momencie podczas kąpieli zniknął z ich pola widzenia. Na miejsce od razu wezwano pomoc, która po kilkudziesięciu minutach odnaleźli 17-latka, jednak nie udało się go odratować.
za:24gliwice.pl

Wyjątkowe boisko w podparyskim Saint-Denis

Wyjątkowe boisko w podparyskim Saint-Denis

''Chicharito'' tłumaczy się ze skandalu

''Chicharito'' tłumaczy się ze skandalu
Zorganizowaliśmy spotkanie na moje urodziny. Mieliśmy dzień wolny, więc zaprosiłem kolegów z zespołu. Przyszli wszyscy oprócz bramkarza Jesusa Corony. Byliśmy tam razem, a potem przybywało coraz więcej gości, każdy przychodził, kiedy chciał. Nie było tam żadnych prostytutek, a to co zostało przekazane opinii publicznej pokazuje brak szacunku dla naszych gości. Nie zrobiliśmy niczego złego, to był przecież nasz wolny czas. Mimo wszystko nie zrobilibyśmy tego ponownie. Ta sytuacja wzmocniła nas jako grupę.
Javier Hernandez za:dailymail.co.uk
reklama

Keylor Navas właśnie zdał sobie sprawę

Keylor Navas właśnie zdał sobie sprawę

Rakitić chce odejścia Cristiano Ronaldo z Realu

Rakitić chce odejścia Cristiano Ronaldo z Realu
Trudno mi wyobrazić sobie odejście Cristiano z Realu, ale w piłce nożnej wiele rzeczy dzieje się bardzo szybko. Jeśli tak się stanie, ucieszę się, nie będę kłamał. Jako kolega chcę, aby podjął jak najlepszą decyzję. Życzę mu wszystkiego najlepszego w przyszłości, ale jeśli odejdzie, to lepiej dla mnie.
Ivan Rakitić za:marca.com

Urodzinowa ''niespodzianka'' dla Coutinho na treningu

Piłkarze reprezentacji Brazylii uczcili 26. urodziny Philippe Coutinho w tradycyjny sposób - rozbijając mu na głowie jajka i obsypując go mąką :D Ale żeby było lepiej, Marcelo postanowił sprawić dodatkową przyjemność piłkarzowi Barcy i złapał Neymara, żeby Coutinho również mógł kogoś potraktować w ten sam sposób :D
reklama