reklama

Griezmann zwleka z ogłoszeniem decyzji

Griezmann zwleka z ogłoszeniem decyzji
Przepraszam. Jest mi naprawdę przykro, ale nie ogłoszę dziś decyzji dotyczącej mojej przyszłości. Wiem, że wielu z Was czekało na to. Ja jednak nie mogę zrobić tego dzisiaj.
Antoine Griezmann za:lequipe.fr
reklama

Gwiazdy opuszczają Sporting CP

Gwiazdy opuszczają Sporting CP
Sporting CP zajął w minionym sezonie zaledwie 3. miejsce w lidze portugalskiej, co zostało przyjęte z dużym rozczarowaniem zarówno pośród kibiców, jak i władz klubu. Najpierw pod koniec rozgrywek ligowych prezes Bruno de Carvalho zawiesił aż 19 zawodników pierwszego składu, zarzucając im brak zaangażowania. Później na jedno z boisk treningowych wdarło się kilkudziesięciu uzbrojonych kibiców, którzy pobili trenujących tam zawodników. Najbardziej ucierpieli wtedy Bas Dost oraz dwaj członkowie sztabu szkoleniowego. W wyniku tych sytuacji z klubu po sezonie odszedł trener Jorge Jesus oraz zaczęło się masowe rozwiązywanie kontraktów przez czołowych piłkarzy. Ze Sportingu odeszli już reprezentanci Portugalii: William Carvalho, Gelson Martins, Bruno Fernandes i Rui Patricio, a także wspomniany wcześniej Bas Dost oraz Daniel Podence. Co więcej, zdaniem mediów do rozwiązania kontraktów przygotowują się już kolejni zawodnicy.
za:abola.pt

Neymar, Messi i CR7 w przyszłości

Neymar, Messi i CR7 w przyszłości

Tomasz Hajto pod wrażeniem Kownackiego

Tomasz Hajto pod wrażeniem Kownackiego
Kownacki jest nawet trochę butny, ale tylko tacy robią karierę w poważnej piłce. Nie można oczywiście przesadzić, jednak pewność siebie musi wynosić 200 procent. Nie wolno się nigdy wahać, czy coś się umie, czy nie - np. dlatego, że trener na ciebie nie stawia. Musisz być przekonany, że umiesz. Piotrowi Zielińskiemu tych cech brakuje. Chłopak ma 24 lata, Napoli kupiło go za duże pieniądze, a takich transferów nie robi się przypadkowo. Piotr ma umiejętności, jednak musi dorosnąć mentalnie.
Tomasz Hajto za:polsatsport.pl
reklama

Nie żyje 17-letni zawodnik Piasta Gliwice

Nie żyje 17-letni zawodnik Piasta Gliwice
Damian Łata, 17-letni piłkarz Hetmana Włoszczowa, który w ostatnim sezonie był wypożyczony do Piasta Gliwice, zmarł tragicznie w niedzielę 10 czerwca. Chłopak udał się na niestrzeżone kąpielisko razem z grupą znajomych i w pewnym momencie podczas kąpieli zniknął z ich pola widzenia. Na miejsce od razu wezwano pomoc, która po kilkudziesięciu minutach odnaleźli 17-latka, jednak nie udało się go odratować.
za:24gliwice.pl

Wyjątkowe boisko w podparyskim Saint-Denis

Wyjątkowe boisko w podparyskim Saint-Denis

''Chicharito'' tłumaczy się ze skandalu

''Chicharito'' tłumaczy się ze skandalu
Zorganizowaliśmy spotkanie na moje urodziny. Mieliśmy dzień wolny, więc zaprosiłem kolegów z zespołu. Przyszli wszyscy oprócz bramkarza Jesusa Corony. Byliśmy tam razem, a potem przybywało coraz więcej gości, każdy przychodził, kiedy chciał. Nie było tam żadnych prostytutek, a to co zostało przekazane opinii publicznej pokazuje brak szacunku dla naszych gości. Nie zrobiliśmy niczego złego, to był przecież nasz wolny czas. Mimo wszystko nie zrobilibyśmy tego ponownie. Ta sytuacja wzmocniła nas jako grupę.
Javier Hernandez za:dailymail.co.uk
reklama