reklama

Dziennikarz zadał Griezmannowi pytanie... za pomocą Google Translate

Co zrobić, kiedy chce się zadać pytanie na konferencji Antoine'owi Griezmannowi na konferencji a nie zna się francuskiego? Jeden z dziennikarzy wymyślił dość oryginalny sposób :D
reklama

Griezmann zwleka z ogłoszeniem decyzji

Griezmann zwleka z ogłoszeniem decyzji
Przepraszam. Jest mi naprawdę przykro, ale nie ogłoszę dziś decyzji dotyczącej mojej przyszłości. Wiem, że wielu z Was czekało na to. Ja jednak nie mogę zrobić tego dzisiaj.
Antoine Griezmann za:lequipe.fr

Gwiazdy opuszczają Sporting CP

Gwiazdy opuszczają Sporting CP
Sporting CP zajął w minionym sezonie zaledwie 3. miejsce w lidze portugalskiej, co zostało przyjęte z dużym rozczarowaniem zarówno pośród kibiców, jak i władz klubu. Najpierw pod koniec rozgrywek ligowych prezes Bruno de Carvalho zawiesił aż 19 zawodników pierwszego składu, zarzucając im brak zaangażowania. Później na jedno z boisk treningowych wdarło się kilkudziesięciu uzbrojonych kibiców, którzy pobili trenujących tam zawodników. Najbardziej ucierpieli wtedy Bas Dost oraz dwaj członkowie sztabu szkoleniowego. W wyniku tych sytuacji z klubu po sezonie odszedł trener Jorge Jesus oraz zaczęło się masowe rozwiązywanie kontraktów przez czołowych piłkarzy. Ze Sportingu odeszli już reprezentanci Portugalii: William Carvalho, Gelson Martins, Bruno Fernandes i Rui Patricio, a także wspomniany wcześniej Bas Dost oraz Daniel Podence. Co więcej, zdaniem mediów do rozwiązania kontraktów przygotowują się już kolejni zawodnicy.
za:abola.pt

Neymar, Messi i CR7 w przyszłości

Neymar, Messi i CR7 w przyszłości
reklama

Tomasz Hajto pod wrażeniem Kownackiego

Tomasz Hajto pod wrażeniem Kownackiego
Kownacki jest nawet trochę butny, ale tylko tacy robią karierę w poważnej piłce. Nie można oczywiście przesadzić, jednak pewność siebie musi wynosić 200 procent. Nie wolno się nigdy wahać, czy coś się umie, czy nie - np. dlatego, że trener na ciebie nie stawia. Musisz być przekonany, że umiesz. Piotrowi Zielińskiemu tych cech brakuje. Chłopak ma 24 lata, Napoli kupiło go za duże pieniądze, a takich transferów nie robi się przypadkowo. Piotr ma umiejętności, jednak musi dorosnąć mentalnie.
Tomasz Hajto za:polsatsport.pl

Nie żyje 17-letni zawodnik Piasta Gliwice

Nie żyje 17-letni zawodnik Piasta Gliwice
Damian Łata, 17-letni piłkarz Hetmana Włoszczowa, który w ostatnim sezonie był wypożyczony do Piasta Gliwice, zmarł tragicznie w niedzielę 10 czerwca. Chłopak udał się na niestrzeżone kąpielisko razem z grupą znajomych i w pewnym momencie podczas kąpieli zniknął z ich pola widzenia. Na miejsce od razu wezwano pomoc, która po kilkudziesięciu minutach odnaleźli 17-latka, jednak nie udało się go odratować.
za:24gliwice.pl

Wyjątkowe boisko w podparyskim Saint-Denis

Wyjątkowe boisko w podparyskim Saint-Denis
reklama