reklama

OFICJALNIE: Kamil Glik leci na mistrzostwa świata!

OFICJALNIE: Kamil Glik leci na mistrzostwa świata!
Kamil nadal jest w trakcie leczenia. Po diagnozie wydanej przez stronę francuską wezwaliśmy Kamila do nas. Wykonaliśmy szczegółowe badania, testy funkcjonalne. Po kompleksowej ocenie postanowiłem, że zabierzemy Glika na mistrzostwa. Tym samym Marcin Kamiński nie pojedzie na mundial. Czeka go wiele pracy. Na pewno nie będzie trenował za dwa czy trzy dni. Będzie brany pod uwagę dopiero przy trzecim meczu i musi normalnie potrenować z drużyną. Z badań wynika, że najprawdopodobniej tak będzie. Pozostają znaki zapytania przy nieoperacyjnym leczeniu tego urazu. W tej sytuacji chodzi tylko o ból, zakres ruchu i siłę. To będziemy starali się szybko odbudować.
Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Siła przyjaźni Wojtka Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka

Siła przyjaźni Wojtka Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka

Mundialowe marzenie Anglików

Mundialowe marzenie Anglików

Jerzy Dudek wierzy w transfer ''Lewego'' do Premier League

Jerzy Dudek wierzy w transfer ''Lewego'' do Premier League
Po dłuższej analizie wydaje mi się, że to byłby ryzykowny transfer. Nie martwię się o formę Roberta, bo jest na tyle dobrym piłkarzem, że byłby bardzo przydatny w miejsce np. Karima Benzemy. Pod względem sportowym na pewno poradziłby sobie. Uważam, że byłby w stanie grać tam przez trzy sezony na najwyższym poziomie. Jednak w momencie, kiedy podpisał nową umową z Bayernem Monachium, bardzo utrudnił sobie transfer do Realu. Żeby zadowolić niemieckich pracodawców trzeba słono za niego zapłacić. Do tego trzeba dodać pensję Lewandowskiego. Na rynku są lepsze opcje od Polaka. Jednak realny wydaje się transfer do angielskiego klubu, bo są one w stanie sprostać wymaganiom wszystkich stron i płacą słono za 30-latków.
Jerzy Dudek za:polsatsport.pl
reklama

Dziennikarz zadał Griezmannowi pytanie... za pomocą Google Translate

Co zrobić, kiedy chce się zadać pytanie na konferencji Antoine'owi Griezmannowi na konferencji a nie zna się francuskiego? Jeden z dziennikarzy wymyślił dość oryginalny sposób :D

Griezmann zwleka z ogłoszeniem decyzji

Griezmann zwleka z ogłoszeniem decyzji
Przepraszam. Jest mi naprawdę przykro, ale nie ogłoszę dziś decyzji dotyczącej mojej przyszłości. Wiem, że wielu z Was czekało na to. Ja jednak nie mogę zrobić tego dzisiaj.
Antoine Griezmann za:lequipe.fr

Gwiazdy opuszczają Sporting CP

Gwiazdy opuszczają Sporting CP
Sporting CP zajął w minionym sezonie zaledwie 3. miejsce w lidze portugalskiej, co zostało przyjęte z dużym rozczarowaniem zarówno pośród kibiców, jak i władz klubu. Najpierw pod koniec rozgrywek ligowych prezes Bruno de Carvalho zawiesił aż 19 zawodników pierwszego składu, zarzucając im brak zaangażowania. Później na jedno z boisk treningowych wdarło się kilkudziesięciu uzbrojonych kibiców, którzy pobili trenujących tam zawodników. Najbardziej ucierpieli wtedy Bas Dost oraz dwaj członkowie sztabu szkoleniowego. W wyniku tych sytuacji z klubu po sezonie odszedł trener Jorge Jesus oraz zaczęło się masowe rozwiązywanie kontraktów przez czołowych piłkarzy. Ze Sportingu odeszli już reprezentanci Portugalii: William Carvalho, Gelson Martins, Bruno Fernandes i Rui Patricio, a także wspomniany wcześniej Bas Dost oraz Daniel Podence. Co więcej, zdaniem mediów do rozwiązania kontraktów przygotowują się już kolejni zawodnicy.
za:abola.pt
reklama