reklama

Duże wyzwanie przed Unaiem Emerym

Duże wyzwanie przed Unaiem Emerym
reklama

Skład rep. Rosji na mecz otwarcia MŚ

Skład rep. Rosji na mecz otwarcia MŚ

Mourinho wierzy w mistrzostwo świata dla Anglii

Mourinho wierzy w mistrzostwo świata dla Anglii
Anglia ma dobrą drużynę, z młodymi, ale jednocześnie doświadczonymi graczami. Uważam, że Anglików stać nawet na zwycięstwo w mistrzostwach świata. Każdy z zawodników w angielskiej kadrze gra w najlepszych rozgrywkach na świecie, bo właśnie na takie miano zasługuje Premier League. Są przy tym członkami czołowych zespołów. Ponadto każdy z nich ma doświadczenie z Ligi Mistrzów, gdzie jest wyższy poziom futbolu.
Jose Mourinho za:dailymail.co.uk

Glik musi być w 100% gotowy, aby zagrać na MŚ

Glik musi być w 100% gotowy, aby zagrać na MŚ
Jeżeli zapadła decyzja o przyjeździe Kamila z nami do Rosji, oznacza to, że liczymy na jego występ w którymś ze spotkań. Czy to będzie spotkanie z Senegalem? Bądźmy realistami. Kamil nie trenował blisko dwa tygodnie. Wiadomo, że dojść do zdrowia to jedno, ale dojście do formy fizycznej, sportowej to drugie. Analizujemy sytuację ze sztabem medycznym, monitorujemy jego obciążenia. Podchodzimy do tego z chłodną głową. Na mecz muszą wyjść zawodnicy w stu procentach gotowi.
Bogdan Zając, asystent selekcjonera Adama Nawałki za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Niemieccy kibice doprowadzili Gundogana do łez

Niemieccy kibice doprowadzili Gundogana do łez
Kilka tygodni temu Ilkay Gundogan oraz Mesut Ozil wywołali skandal, pozując do zdjęcia z prezydentem Turcji, Recepem Erdoganem. Pomocnik Manchesteru City miał ponadto nazwać go "swoim prezydentem, którego darzy olbrzymim szacunkiem". Takie zachowanie reprezentanta Niemiec zostało bardzo źle odebrane w niemieckim środowisku piłkarskim. Podczas jednego z ostatnich treningów Gundogan był wygwizdywany przez niemieckich kibiców za każdym razem, gdy piłka znajdowała się przy jego nodze, a gdy piłkarz upadł po starciu ze swoim kolegą, z trybun posypały się gromkie brawa. Reprezentant Niemiec w końcu nie wytrzymał ciągłych ataków ze strony fanów i udał się do szatni ze łzami w oczach.
za:bild.de

Marciniak będzie sędziować Argentyńczykom

Marciniak będzie sędziować Argentyńczykom
Szymon Marciniak poprowadzi mecz grupy D mistrzostw świata Argentyna - Islandia. Spotkanie zostanie rozegrane 16 czerwca o godz. 15:00 w Moskwie. Asystentami Marciniaka będą Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki.
za:90minut.pl

Dzisiaj dowiemy się, co dalej z Griezmannem!

Już dzisiaj o godzinie 21:15, w specjalnym programie na hiszpańskim kanale "Cero", Antoine Griezmann poinformuje o swojej przyszłości. Jakie opcje rozważa francuski napastnik? Przedłużenie kontraktu z Atletico na mocy, którego będzie zarabiać gigantyczną sumę 23 milionów euro za sezon lub opuszczenie Madrytu i transfer do FC Barcelony za 100 milionów euro.
za:Movistar+ ‏na Twitterze
reklama