reklama

Czytelnicy "Marki" podsumowali fazę grupową mundialu

Czytelnicy
Hiszpański dziennik "Marca" przeprowadził na swojej stronie internetowej kilka ankiet dotyczących mundialu w Rosji, w których wzięło udział ponad 130 tysięcy czytelników. Wyniki przedstawiają się następująco: najlepszym piłkarzem fazy grupowej wybrano Lukę Modricia (28% głosów), za nim uplasowali się Coutinho i Isco (obaj po 22%). Na największą niespodziankę turnieju wybrano Juana Quintero (25%), Dienisa Czeryszewa (21%) i Hirvinga Lozano (14%). Trójka piłkarzy, którzy najbardziej rozczarowali to: David De Gea (28%), Robert Lewandowski (16%) i Mesut Ozil (14%).
za:marca.com
reklama

XI fazy grupowej mundialu według Rzeźniczaka

XI fazy grupowej mundialu według Rzeźniczaka

Bayern wciąż bez gola na mundialu

Bayern wciąż bez gola na mundialu

Marlon bliski transferu do Southampton

Marlon bliski transferu do Southampton
Marlon jest bliski przejścia do Southampton, informuje "Sport". Kwota transferu ma wynieść 12 milionów euro. Obrońca Barcelony w zakończonym sezonie był wypożyczony do występującego w Ligue 1 Nice. Zagrał tam w 23 meczach.
za:calciomercato.com
reklama

Trzech najlepszych piłkarzy na świecie według Casemiro

Trzech najlepszych piłkarzy na świecie według Casemiro
Cristiano Ronaldo i Neymar to wyjątkowi piłkarze. W każdej chwili mogą odwrócić losy meczu. Moim zdaniem przybyli z innej planety. Razem z Leo Messim są w trójce najlepszych piłkarzy na świecie. Cieszę się, że z jednym z nich gram w tej samej drużynie na mundialu.
Casemiro za:Goal.com

Mecze w TV: 30 Czerwca 2018

16 :00TVP 2
Francja vs Argentyna
mistrzostwa świata
20 :00TVP 1
Urugwaj vs Portugalia
mistrzostwa świata
22 :30Eurosport 1
Seattle Sounders vs Portland Timbers
MLS

Bez mistrza świata, Polaków i Afryki, jaka jest ta faza pucharowa?

Mundial wkracza w decydującą fazę - 16 drużyn gra dalej, a drugie tyle wróciło już do domów. Na rosyjskich boiskach zobaczymy jedenaście ekip z Europy, cztery z Ameryki Południowej i po jednej z Ameryki Środkowej oraz Azji. Brakuje mistrzów świata, Polaków i przedstawicieli Afryki. Są za to gospodarze turnieju. Przyjrzyjmy się, jak wygląda tegoroczna faza pucharowa w porównaniu z innymi mundialami w XXI wieku.
Czytaj więcej...
reklama