reklama

Już wiadomo gdzie zagra Lewandowski

Już wiadomo gdzie zagra Lewandowski
Według Transfermarkt Ruch Chorzów zainteresowany jest Robertem Lewandowskim.
źródło:https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/geruechte/spieler/38253
reklama

Nieco inna wersja rzutu karnego Modricia z Rosją

Reakcja Neymara na nowego trenera PSG

Reakcja Neymara na nowego trenera PSG

Mocne słowa Guillema Balague o reprezentacji Polski

Mocne słowa Guillema Balague o reprezentacji Polski
Reprezentacja Polski wyglądała na tym turnieju jak zespół, który nie miał zielonego pojęcia, co ma robić na boisku. Jeśli nie funkcjonujesz na murawie jak jeden organizm, nie masz czego szukać na tym mundialu. Rozmawiamy tuż po meczu Anglików ze Szwedami. Widzieliśmy, jak to wyglądało: tracisz piłkę, całym zespołem przesuwasz się do bronienia, każdy walczy za każdego. To jest klucz. Aby osiągać dobre wyniki na mistrzostwach świata, potrzebujesz całego zespołu, a nie jednej postaci. Lewandowski to napastnik, potrzebuje wsparcia partnerów. Jeśli ktoś oczekuje, że jeden gracz jest w stanie wygrywać mecze, to oznacza, że nie oglądał tego mundialu. Chodzi o całą drużynę, a nie jednego piłkarza. Bardzo słabo w Rosji zaprezentował się Piotr Zieliński, od którego wiele zależało, słabo zagrał Grzegorz Krychowiak, wielu waszych zawodników zawiodło.
Guillem Balague, hiszpański dziennikarz za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Beznadziejny rzut karny Mierzejewskiego w debiucie

Adrian Mierzejewski zadebiutował w ekipie Changchun Yatai w towarzyskim turnieju Super Champions Cup z Newcastle Jets. Polak pojawił się na ostatnie pół godziny gry i ponieważ w meczu był remis 1-1, doszło do serii jedenastek. Mierzejewski jako pierwszy podszedł do swojej próby i chciał pokonać bramkarza "panenką", ale Glen Moss wyczuł jego zamiary i na luzaku obronił jego próbę.

Kownacki chciałby selekcjonera z Włoch

Kownacki chciałby selekcjonera z Włoch
Włoscy trenerzy bardzo dużą wagę przykładają do taktyki. Na pewno, gdyby ktoś taki został trenerem, to czekałoby nas sporo pracy pod tym kątem. Cechuje ich też spory spokój w pracy. Ludzie z tego kraju na ogół są spokojni, ale kiedy coś się dzieje, to potrafią bardzo ekspresywnie, emocjonalnie podchodzić do danego tematu. To dobra mieszanka, bo nie może być monotonii.
Dawid Kownacki za:sport.tvp.pl

Ojciec Romelu Lukaku zaskoczony postawą Polski na MŚ

Ojciec Romelu Lukaku zaskoczony postawą Polski na MŚ
Nie wiem dlaczego, mając tak dobrych piłkarzy, przeszliście obok mistrzostw świata. Ta wasza grupa przecież wcale nie była taka silna. To dla mnie duże zaskoczenie i domyślam się, że teraz to pytanie numer jeden dla was: Co się stało?
Roger Lukaku za:sport.se.pl
reklama