reklama

Robert Lewandowski zdecydował się zostać w Bayernie

Robert Lewandowski zdecydował się zostać w Bayernie
Jak podaje niemiecki "Bild", Robert Lewandowski zdecydował się nie naciskać na transfer i kontynuować karierę w Bayernie Monachium. Decyzja Polaka wynika przede wszystkim z miernego występu na mundialu w Rosji, po którym nie pojawiły się żadne oferty, mimo domniemanego zainteresowania ze strony Realu Madryt. 29-latek miał ponadto wyznać, że marzy o triumfie w Lidze Mistrzów właśnie w barwach Bayernu. Transfer do nowego klubu wydaje się zatem obecnie bardzo mało prawdopodobny. Po powrocie z urlopu Lewandowski zamierza porozmawiać z trenerami o przygotowaniu fizycznym do nowego sezonu, gdyż w zeszłym roku miał dużo zastrzeżeń do letnich przygotowań, czego efektem była słaba forma piłkarzy Bayernu pod koniec sezonu oraz wiele kontuzji.
za:bild.de
reklama

Ławka rezerwowych na obiekcie Cork City FC

Ławka rezerwowych na obiekcie Cork City FC

Brazylijski turlacz skończył tournee po Rosji

Czasami tematy do nowych wpisów po prostu leżą na murawie i wystarczy się lekko schylić, aby je podnieść i wykorzystać. W tym przypadku temat nie tylko leżał na murawie, ale sam się do mnie przyturlał. I żeby się upewnić czy na pewno go podejmę, zapłakał rozpaczliwie pod samymi nogami… Nie było zbyt trudno go zauważyć. Miał na sobie żółto-zieloną koszulkę i jakieś dziwne, podobne do makaronu włosy. Kiedy dotknąłem go palcem to wykrzyczał tylko coś po portugalsku i jak gdyby nigdy nic podniósł się i pobiegł w drugą stronę.
Czytaj więcej...

Tomasz Hajto: To zgubiło Adama Nawałkę

Tomasz Hajto: To zgubiło Adama Nawałkę
Od początku turnieju powtarzam, że Nawałkę trochę zgubiło podejście do pracy. Zachowywał się nie jak selekcjoner, a jak trener klubowy. I uważam, że Adam powinien wrócić do pracy z drużynami. Ja bez żadnego wahania poleciłbym go do pracy na Zachodzie. To idealny szkoleniowiec do klubu. Ma ogromną kulturę osobistą, wiedzę, zawsze zachowuje się profesjonalnie. Dla któregoś z klubów – kandydat praktycznie bez wad. Tylko trzeba mu zaufać.
Tomasz Hajto za:Przegląd Sportowy
reklama

To już 4 lata ''Lewego'' w Bayernie

To już 4 lata ''Lewego'' w Bayernie

Xavi wychwala duet chorwackich pomocników

Xavi wychwala duet chorwackich pomocników
Luka Modrić i Ivan Rakitić są jednymi z najbardziej kompletnych pomocników na świecie, to dwaj współcześni atleci. Oni mają wszystko. Rakitić był jednym z najlepszych transferów Barcelony w historii. Każdego dnia staje się lepszy, wie, jak zaadaptować się do potrzeb drużyny i zawsze pokazuje piłkarską dojrzałość, co jest wyjątkowe. Modrić również pasowałby do Barcelony, to dwa "potwory" z piłką przy nodze.
Xavi za:barcablaugranes.com

Dlatego Buffon zdecydował się na PSG

Dlatego Buffon zdecydował się na PSG
Zawsze chciałem zmierzyć się z czymś nowym. Dzisiaj odbyłem swój pierwszy trening z drużyną. To trudne chwile, jednak powodują, że się rozwijam. Będę lepszym bramkarzem, ponieważ się dużo nauczę. Chcę odkrywać nowe rzeczy, poznawać nowe metody i nowych ludzi. Liga Mistrzów nie jest moją obsesją, ani PSG. Myślę, że mogę pomóc mojemu nowemu zespołowi, żeby "trochę urósł na boisku", więc możemy walczyć o jeszcze wyższe cele.
Gianluigi Buffon za:lequipe.fr
reklama