reklama

Lewandowski powinien oddać opaskę kapitańską?

Lewandowski powinien oddać opaskę kapitańską?
W Rosji okazało się, że Lewy przestał być złotym chłopcem, znów przyjechał na duży turniej kompletnie bez formy. I nieodpowiednio skoncentrowany. Przepychanki transferowe z Bayernem mocno naszego kapitana rozpraszały, gołym okiem widać było, iż w głowie miał nieposprzątane. Zamiast być jako kapitan spoiwem, przyczyniał się raczej do dezintegracji. Atmosfera była pod psem w trakcie przygotowań i podczas turnieju, a oczywista prawda jest taka, że nie mamy tak dużego potencjału, żeby bez odpowiedniego klimatu najlepsi piłkarze potrafili stworzyć liczący się w Europie zespół. Moim zdaniem Lewandowski nie będzie chciał oddać opaski, tymczasem powinien to zrobić natychmiast, skoro tak bardzo zawiódł nie tylko w tej roli w finałach mistrzostw świata.
Andrzej Iwan za:Katowicki Sport
reklama

Robert Lewandowski zdecydował się zostać w Bayernie

Robert Lewandowski zdecydował się zostać w Bayernie
Jak podaje niemiecki "Bild", Robert Lewandowski zdecydował się nie naciskać na transfer i kontynuować karierę w Bayernie Monachium. Decyzja Polaka wynika przede wszystkim z miernego występu na mundialu w Rosji, po którym nie pojawiły się żadne oferty, mimo domniemanego zainteresowania ze strony Realu Madryt. 29-latek miał ponadto wyznać, że marzy o triumfie w Lidze Mistrzów właśnie w barwach Bayernu. Transfer do nowego klubu wydaje się zatem obecnie bardzo mało prawdopodobny. Po powrocie z urlopu Lewandowski zamierza porozmawiać z trenerami o przygotowaniu fizycznym do nowego sezonu, gdyż w zeszłym roku miał dużo zastrzeżeń do letnich przygotowań, czego efektem była słaba forma piłkarzy Bayernu pod koniec sezonu oraz wiele kontuzji.
za:bild.de

Ławka rezerwowych na obiekcie Cork City FC

Ławka rezerwowych na obiekcie Cork City FC

Brazylijski turlacz skończył tournee po Rosji

Czasami tematy do nowych wpisów po prostu leżą na murawie i wystarczy się lekko schylić, aby je podnieść i wykorzystać. W tym przypadku temat nie tylko leżał na murawie, ale sam się do mnie przyturlał. I żeby się upewnić czy na pewno go podejmę, zapłakał rozpaczliwie pod samymi nogami… Nie było zbyt trudno go zauważyć. Miał na sobie żółto-zieloną koszulkę i jakieś dziwne, podobne do makaronu włosy. Kiedy dotknąłem go palcem to wykrzyczał tylko coś po portugalsku i jak gdyby nigdy nic podniósł się i pobiegł w drugą stronę.
Czytaj więcej...
reklama

Tomasz Hajto: To zgubiło Adama Nawałkę

Tomasz Hajto: To zgubiło Adama Nawałkę
Od początku turnieju powtarzam, że Nawałkę trochę zgubiło podejście do pracy. Zachowywał się nie jak selekcjoner, a jak trener klubowy. I uważam, że Adam powinien wrócić do pracy z drużynami. Ja bez żadnego wahania poleciłbym go do pracy na Zachodzie. To idealny szkoleniowiec do klubu. Ma ogromną kulturę osobistą, wiedzę, zawsze zachowuje się profesjonalnie. Dla któregoś z klubów – kandydat praktycznie bez wad. Tylko trzeba mu zaufać.
Tomasz Hajto za:Przegląd Sportowy

To już 4 lata ''Lewego'' w Bayernie

To już 4 lata ''Lewego'' w Bayernie

Xavi wychwala duet chorwackich pomocników

Xavi wychwala duet chorwackich pomocników
Luka Modrić i Ivan Rakitić są jednymi z najbardziej kompletnych pomocników na świecie, to dwaj współcześni atleci. Oni mają wszystko. Rakitić był jednym z najlepszych transferów Barcelony w historii. Każdego dnia staje się lepszy, wie, jak zaadaptować się do potrzeb drużyny i zawsze pokazuje piłkarską dojrzałość, co jest wyjątkowe. Modrić również pasowałby do Barcelony, to dwa "potwory" z piłką przy nodze.
Xavi za:barcablaugranes.com
reklama