reklama

Przed nami tylko 4 mundialowe mecze

Przed nami tylko 4 mundialowe mecze
reklama

Jak wyglądałby Juventus z Cristiano Ronaldo?

Jak wyglądałby Juventus z Cristiano Ronaldo?
Transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu jest jednym z najgorętszych tematów w piłce nożnej w ostatnich tygodniach. To, co jeszcze niedawno wydawało się zupełnie nierealne, powoli nabiera kształtu i wydaje się, że do przenosin Portugalczyka faktycznie może dojść w najbliższym czasie. Dziennikarze z serwisu "goal.com" postanowili przyjrzeć się taktyce drużyny Massimiliano Allegriego i wkomponować CR7 w kilka różnych wariantów. Na papierze wygląda to naprawdę kosmicznie!

Lewandowski powinien oddać opaskę kapitańską?

Lewandowski powinien oddać opaskę kapitańską?
W Rosji okazało się, że Lewy przestał być złotym chłopcem, znów przyjechał na duży turniej kompletnie bez formy. I nieodpowiednio skoncentrowany. Przepychanki transferowe z Bayernem mocno naszego kapitana rozpraszały, gołym okiem widać było, iż w głowie miał nieposprzątane. Zamiast być jako kapitan spoiwem, przyczyniał się raczej do dezintegracji. Atmosfera była pod psem w trakcie przygotowań i podczas turnieju, a oczywista prawda jest taka, że nie mamy tak dużego potencjału, żeby bez odpowiedniego klimatu najlepsi piłkarze potrafili stworzyć liczący się w Europie zespół. Moim zdaniem Lewandowski nie będzie chciał oddać opaski, tymczasem powinien to zrobić natychmiast, skoro tak bardzo zawiódł nie tylko w tej roli w finałach mistrzostw świata.
Andrzej Iwan za:Katowicki Sport

Robert Lewandowski zdecydował się zostać w Bayernie

Robert Lewandowski zdecydował się zostać w Bayernie
Jak podaje niemiecki "Bild", Robert Lewandowski zdecydował się nie naciskać na transfer i kontynuować karierę w Bayernie Monachium. Decyzja Polaka wynika przede wszystkim z miernego występu na mundialu w Rosji, po którym nie pojawiły się żadne oferty, mimo domniemanego zainteresowania ze strony Realu Madryt. 29-latek miał ponadto wyznać, że marzy o triumfie w Lidze Mistrzów właśnie w barwach Bayernu. Transfer do nowego klubu wydaje się zatem obecnie bardzo mało prawdopodobny. Po powrocie z urlopu Lewandowski zamierza porozmawiać z trenerami o przygotowaniu fizycznym do nowego sezonu, gdyż w zeszłym roku miał dużo zastrzeżeń do letnich przygotowań, czego efektem była słaba forma piłkarzy Bayernu pod koniec sezonu oraz wiele kontuzji.
za:bild.de
reklama

Ławka rezerwowych na obiekcie Cork City FC

Ławka rezerwowych na obiekcie Cork City FC

Brazylijski turlacz skończył tournee po Rosji

Czasami tematy do nowych wpisów po prostu leżą na murawie i wystarczy się lekko schylić, aby je podnieść i wykorzystać. W tym przypadku temat nie tylko leżał na murawie, ale sam się do mnie przyturlał. I żeby się upewnić czy na pewno go podejmę, zapłakał rozpaczliwie pod samymi nogami… Nie było zbyt trudno go zauważyć. Miał na sobie żółto-zieloną koszulkę i jakieś dziwne, podobne do makaronu włosy. Kiedy dotknąłem go palcem to wykrzyczał tylko coś po portugalsku i jak gdyby nigdy nic podniósł się i pobiegł w drugą stronę.
Czytaj więcej...

Tomasz Hajto: To zgubiło Adama Nawałkę

Tomasz Hajto: To zgubiło Adama Nawałkę
Od początku turnieju powtarzam, że Nawałkę trochę zgubiło podejście do pracy. Zachowywał się nie jak selekcjoner, a jak trener klubowy. I uważam, że Adam powinien wrócić do pracy z drużynami. Ja bez żadnego wahania poleciłbym go do pracy na Zachodzie. To idealny szkoleniowiec do klubu. Ma ogromną kulturę osobistą, wiedzę, zawsze zachowuje się profesjonalnie. Dla któregoś z klubów – kandydat praktycznie bez wad. Tylko trzeba mu zaufać.
Tomasz Hajto za:Przegląd Sportowy
reklama