reklama

Z CR7 czy bez Juventus i tak może wygrać LM

Z CR7 czy bez Juventus i tak może wygrać LM
Czy transfer CR7 spowodowałby, że Juventus automatycznie stałby się faworytem do wygrania Ligi Mistrzów? Jest za wcześnie, żeby o tym mówić, ale na pewno Juventus jest w grupie drużyn, które mogą tego dokonać. Mają odpowiednią broń i mentalność, żeby tego dokonać.
David Trezeguet za:football-italia.net
reklama

Salgado nie chce transferu CR7

Salgado nie chce transferu CR7
Jeśli on opuści Madryt to zrani mnie. Ronaldo jest graczem, który zdefiniował całą erę w dziejach Realu. Nie przestał, bo nadal to robi. Dobrze go znam i wiem, że kiedy podejmuje decyzje to liczy się z konsekwencjami. Jeśli jednak nie odejdzie to nadal będziemy z nim przeżywać piękne chwile. To prawdziwy potwór, fenomen. Jeśli odejdzie to podziękujemy mu za to wszystko, co dla nas zrobił. To będzie bolesny widok, ale musimy też zrozumieć jego prywatne decyzje i powody jakie stoją za tymi decyzjami. Martwi mnie to, że klauzula w jego kontrakcie została obniżona.
Michel Salgado za:football-italia.net

Daniel Wass piłkarzem Valencii

Daniel Wass piłkarzem Valencii
Pomocnik zamienił Celtę Vigo na Valencię. Kwota transferu nie została ujawniona. Duńczyk podpisał kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Wiadomość Benzemy na Twitterze

Wiadomość Benzemy na Twitterze
Dziewięć lat temu po raz pierwszy założyłem koszulkę Realu Madryt. Dziękuję prezydentowi, całemu klubowi, piłkarzom oraz trenerom, z którymi pracowałem. Jestem dumny i dozgonnie wdzięczny za to, że mogę bronić tego herbu.
Karim Benzema za:marca.com
reklama

Wybitny aktor

Wybitny aktor

Tak Inter zaprezentował Kwadwo Asamoaha

Pomysłowe! :)
źródło:youtube.com

Paweł Olkowski zagra w Anglii

Paweł Olkowski zagra w Anglii
"Przegląd Sportowy" poinformował, że Paweł Olkowski w przyszłym sezonie zagra w Boltonie Wanderers. Prawy obrońca podpisze dwuletni kontrakt z klubem The Championship. Bolton skończył minione rozgrywki na 21. miejscu w tabeli.
za:przegladsportowy.pl
reklama