reklama

Szokujące zachowanie Neymara względem Mbappe?

Szokujące zachowanie Neymara względem Mbappe?
Hiszpańskie media twierdzą, że Neymar i Kylian Mbappe ledwo ze sobą rozmawiają, a ojciec francuskiej gwiazdy ma być zszokowany sposobem w jaki Brazylijczyk traktuje jego syna. Dobrze poinformowany dziennikarz "El Pais" Diego Torres twierdzi, że Neymar potrafi wyżywać się na nastolatku i w ostatnim sezonie, podczas jednej z wewnętrznych gier, miał nawet odmówić zagrania piłki w kierunku Mbappe. To jednak nie wszystko. Okazuje się, że młody zawodnik PSG miał się stać przedmiotem kpin ze strony nie tylko Neymara, ale i Daniego Alvesa. W szatni obaj Brazylijczycy wielokrotnie mieli porównywać go do jednego z "Wojowniczych Zółwi Ninja" - Donatello. Po jednym z niewybrednych żartów miało dojść do starcia pomiędzy Neymarem oraz Mbappe, a krewkich piłkarzy musieli rozdzielać koledzy z szatni. Według Neymara i Daniego Alvesa talent młodego Francuza sprowadza się jedynie do... niesamowitej szybkości. I to tyle. Nawet po meczu, w którym Francuzi pokonali Argentyńczyków Alves wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie figurki żółwia ninja z dopiskiem "Donatello jest szybki, nie?".
za:onefootball.com
reklama

Olkowski już oficjalnie w Boltonie

Olkowski już oficjalnie w Boltonie

Z CR7 czy bez Juventus i tak może wygrać LM

Z CR7 czy bez Juventus i tak może wygrać LM
Czy transfer CR7 spowodowałby, że Juventus automatycznie stałby się faworytem do wygrania Ligi Mistrzów? Jest za wcześnie, żeby o tym mówić, ale na pewno Juventus jest w grupie drużyn, które mogą tego dokonać. Mają odpowiednią broń i mentalność, żeby tego dokonać.
David Trezeguet za:football-italia.net

Salgado nie chce transferu CR7

Salgado nie chce transferu CR7
Jeśli on opuści Madryt to zrani mnie. Ronaldo jest graczem, który zdefiniował całą erę w dziejach Realu. Nie przestał, bo nadal to robi. Dobrze go znam i wiem, że kiedy podejmuje decyzje to liczy się z konsekwencjami. Jeśli jednak nie odejdzie to nadal będziemy z nim przeżywać piękne chwile. To prawdziwy potwór, fenomen. Jeśli odejdzie to podziękujemy mu za to wszystko, co dla nas zrobił. To będzie bolesny widok, ale musimy też zrozumieć jego prywatne decyzje i powody jakie stoją za tymi decyzjami. Martwi mnie to, że klauzula w jego kontrakcie została obniżona.
Michel Salgado za:football-italia.net
reklama

Daniel Wass piłkarzem Valencii

Daniel Wass piłkarzem Valencii
Pomocnik zamienił Celtę Vigo na Valencię. Kwota transferu nie została ujawniona. Duńczyk podpisał kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Wiadomość Benzemy na Twitterze

Wiadomość Benzemy na Twitterze
Dziewięć lat temu po raz pierwszy założyłem koszulkę Realu Madryt. Dziękuję prezydentowi, całemu klubowi, piłkarzom oraz trenerom, z którymi pracowałem. Jestem dumny i dozgonnie wdzięczny za to, że mogę bronić tego herbu.
Karim Benzema za:marca.com

Wybitny aktor

Wybitny aktor
reklama