reklama

Piłkarski świat żyje tylko tym

Piłkarski świat żyje tylko tym
reklama

List Cristiano Ronaldo po ogłoszeniu jego odejścia!

List Cristiano Ronaldo po ogłoszeniu jego odejścia!
Lata w Realu Madryt i Madrycie były prawdopodobnie najszczęśliwszym w moim życiu. Mam uczucie ogromnej wdzięczności dla klubu i miasta. Mogę tylko podziękować wszystkim za miłość i uczucie, które otrzymałem. Uważam jednak, że nadszedł czas, aby zacząć nowy etap w moim życiu, dlatego poprosiłem klub, aby zaakceptował transfer. Proszę wszystkich, a zwłaszcza naszych fanów by mnie zrozumieli. Oni są cudowni od 9 lat, 9 unikalnych lat. Był to dla mnie ekscytujący czas, pełen przemyśleń, ale także trudny, ponieważ Real Madryt ma bardzo duże wymagania. Jednak doskonale wiem i nigdy nie zapomnę, że czułem tutaj futbol w wyjątkowy sposób. Miałem wspaniałych kolegów z drużyny, zarówno na boisku, jak i w szatni. Czułem ciepło niesamowitej grupy i razem wygraliśmy trzy Puchary Mistrzów z rzędu, a cztery w ciągu 5 lat. Również z nimi na poziomie indywidualnym wygrałem 4 Złote Piłki i 3 złote buty. To wszystko podczas mojego pobytu w tym ogromnym i niezwykłym klubie. Real Madryt podbił moje serce i moją rodzinę, dlatego bardziej niż kiedykolwiek chcę podziękować: całemu klubowi, prezesowi, dyrektorom, moim kolegom, wszystkim technikom, lekarzom, fizjoterapeutom i niesamowitym pracownikom którzy sprawiają, że wszystko działa i że niestrudzeni dbają o każdy szczegół. Dziękuję niezmiernie raz jeszcze naszym fanom, a także dziękuję hiszpańskiej piłce nożnej. Podczas tych 9 ekscytujących lat miałem obok siebie świetnych graczy. Mam dla nich wszystkich szacunek i uznanie. Wiele nad tym myślałem i wiem, że nadszedł czas na nowy cykl. Odchodzę, ale ten trykot, tarczę i Santiago Bernabéu będę odczuwał, jako moje, wszędzie gdziekolwiek jestem. Podziękowania dla wszystkich i oczywiście, jak powiedziałem po raz pierwszy na naszym stadionie 9 lat temu: Hala Madrid!
Cristiano Ronaldo za:realmadrid.com

Płacz w Madrycie

Płacz w Madrycie

Wiadomość Ramosa po transferze CR7

Wiadomość Ramosa po transferze CR7
Cristiano, twoje gole, liczby i wszystko to, co wspólnie wygraliśmy mówi samo za siebie. Zapracowałeś na specjalne miejsce w historii całego Realu Madryt. Madridistas zawsze będą o tobie pamiętać. To była przyjemność grać u twego boku. Uściski i powodzenia!
Sergio Ramos za:Twitter
reklama

Lista rekordów CR7 w barwach Królewskich!

Lista rekordów CR7 w barwach Królewskich!
źródło:twitter.com/J_Krecidlo

Robert Lewandowski odniósł się do akcji ratunkowej w Tajlandii

Robert Lewandowski odniósł się do akcji ratunkowej w Tajlandii
Przypomnijmy, że w tajlandzkiej jaskini utknęło dwunastu młodych piłkarzy i ich trener. Dziś wszyscy zostali uratowani.

OFICJALNIE: CR7 w Juventusie!

OFICJALNIE: CR7 w Juventusie!
Real Madryt oficjalnie poinformował, że Cristiano Ronaldo opuszcza drużynę "Królewskich" i przechodzi do Juventusu. Klub z Madrytu zaznaczył, że do transferu doszło na życzenie samego piłkarza.
za:realmadrid.com
reklama