reklama

United nie chciało transferu CR7?

United nie chciało transferu CR7?
Dziennikarz Sam Pilger twierdzi, że Manchester United miał szansę złożyć ofertę za Cristiano Ronaldo, ale działacze "Czerwonych Diabłów" odrzucili taką możliwość i stwierdzili, że tego lata gdzie indziej zamierzają wydać budżet przeznaczony na transfery.
za:Sam Pilger na Twitterze
reklama

Sezonowcy Juventusu już są w drodze

Sezonowcy Juventusu już są w drodze

Przemyślenia po transferze CR7

Przemyślenia po transferze CR7

Juventus też informuje o zakupie CR7

Juventus też informuje o zakupie CR7
Juventus oficjalnie poinformował o transferze Cristiano Ronaldo. Kontrakt Portugalczyka z mistrzem Włoch będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Kwota transferu wyniosła 100 milionów euro (płatne w ciągu dwóch lat), a do tego należy jeszcze doliczyć 12 milionów euro opłat m.in. dla FIFA.
za:juventus.com
reklama

Składy na mecz Francja - Belgia

Składy na mecz Francja - Belgia

Piłkarski świat żyje tylko tym

Piłkarski świat żyje tylko tym

List Cristiano Ronaldo po ogłoszeniu jego odejścia!

List Cristiano Ronaldo po ogłoszeniu jego odejścia!
Lata w Realu Madryt i Madrycie były prawdopodobnie najszczęśliwszym w moim życiu. Mam uczucie ogromnej wdzięczności dla klubu i miasta. Mogę tylko podziękować wszystkim za miłość i uczucie, które otrzymałem. Uważam jednak, że nadszedł czas, aby zacząć nowy etap w moim życiu, dlatego poprosiłem klub, aby zaakceptował transfer. Proszę wszystkich, a zwłaszcza naszych fanów by mnie zrozumieli. Oni są cudowni od 9 lat, 9 unikalnych lat. Był to dla mnie ekscytujący czas, pełen przemyśleń, ale także trudny, ponieważ Real Madryt ma bardzo duże wymagania. Jednak doskonale wiem i nigdy nie zapomnę, że czułem tutaj futbol w wyjątkowy sposób. Miałem wspaniałych kolegów z drużyny, zarówno na boisku, jak i w szatni. Czułem ciepło niesamowitej grupy i razem wygraliśmy trzy Puchary Mistrzów z rzędu, a cztery w ciągu 5 lat. Również z nimi na poziomie indywidualnym wygrałem 4 Złote Piłki i 3 złote buty. To wszystko podczas mojego pobytu w tym ogromnym i niezwykłym klubie. Real Madryt podbił moje serce i moją rodzinę, dlatego bardziej niż kiedykolwiek chcę podziękować: całemu klubowi, prezesowi, dyrektorom, moim kolegom, wszystkim technikom, lekarzom, fizjoterapeutom i niesamowitym pracownikom którzy sprawiają, że wszystko działa i że niestrudzeni dbają o każdy szczegół. Dziękuję niezmiernie raz jeszcze naszym fanom, a także dziękuję hiszpańskiej piłce nożnej. Podczas tych 9 ekscytujących lat miałem obok siebie świetnych graczy. Mam dla nich wszystkich szacunek i uznanie. Wiele nad tym myślałem i wiem, że nadszedł czas na nowy cykl. Odchodzę, ale ten trykot, tarczę i Santiago Bernabéu będę odczuwał, jako moje, wszędzie gdziekolwiek jestem. Podziękowania dla wszystkich i oczywiście, jak powiedziałem po raz pierwszy na naszym stadionie 9 lat temu: Hala Madrid!
Cristiano Ronaldo za:realmadrid.com
reklama