reklama

Tak wygląda oryginalny dowód osobisty Carlitosa ;)

Tak wygląda oryginalny dowód osobisty Carlitosa ;)
źródło:@MarcinCec
reklama

Przemowa Deschampsa w przerwie finału MŚ

Słuchajcie mnie wszyscy! Widzicie to? Oni używają łokci, swojego ciała... Gość, który odwraca się plecami do bramki, stoi plecami do bramki. Jest odwrócony. Kiedy jest tak ustawiony, nie może nas skrzywdzić. Nie dajcie mu się ustawić przodem, wtedy go kontrolujemy. Widzicie, co oni robią? Poza diagonalnymi piłkami od czasu do czasu, starają się grać proste piłki do Mandzukicia. On zgrywa je głową, klatką piersiową czy nogą. Zwracajcie na niego mocno uwagę. On cały czas może wygrać jakąś główkę, uważajcie na to! Nie bądźcie stateczni, cały czas się poruszajcie. Osaczcie go. Pomyślcie o tym. Nie komplikujcie sobie gry. Oni atakują, są agresywni... Wszyscy widzicie, ile wkładają w to energii. Grajcie tak prosty futbol, jak to tylko możliwe. Kiedy macie piłkę i ktoś do was doskakuje, od razu ma pojawić się kolega. Oddajcie mu piłkę. Tak szybko, jak tylko się da. Dajcie ją Kylianowi. Antoine, schodź trochę niżej podczas kontrataków. Zostajesz za wysoko, obok samych napastników. Potrzebujemy Cię niżej, żebyś był dla nas opcją do rozegrania [...] 45 minut! Wiecie, co będzie później. Głowy do góry! Nie spinajcie się. Kiedy macie piłkę - bum - podajecie ją do przodu.
Didier Deschamps za:TF1

Kiedy nie wyszło Ci na mundialu

Kiedy nie wyszło Ci na mundialu

Pocztówka z wakacji dla kibica Liverpoolu

Pocztówka z wakacji dla kibica Liverpoolu
reklama

Carlitos już dawno był widziany na Legii

Carlitos już dawno był widziany na Legii

Dramat Alexa Oxlade-Chamberlaine'a

Dramat Alexa Oxlade-Chamberlaine'a
Juergen Klopp poinformował, że Alex Oxlade-Chamberlain najprawdopodobniej nie wróci do gry w sezonie 2018/19. Angielski pomocnik doznał w kwietniu zerwania więzadeł w prawym kolanie podczas półfinałowego pojedynku Ligi Mistrzów z AS Romą. Mimo iż operacja kolana przebiegła pomyślnie, piłkarz na tyle poważnie uszkodził więzadła, że najbliższe 12 miesięcy spędzi na rehabilitacji i próbie powrotu do zdrowia.
za:Sky Sports

Największa pomyłka w karierze Wengera

Największa pomyłka w karierze Wengera
Największy błąd w mojej karierze? Być może było nim pozostanie w tym samym klubie przez 22 lata. Jestem osobą, która lubi się dużo przemieszczać, ale lubię też wyzwania. Czasami byłem więźniem wyzwania, które sam przed sobą postawiłem.
Arsene Wenger za:RTL

Ostatnia szansa dla Heung-Min Sona

Ostatnia szansa dla Heung-Min Sona
Każdy mężczyzna będący obywatelem Korei Południowej ma obowiązek odbycia 21-miesięcznej służby wojskowej przed ukończeniem 28. roku życia. Dotyczy to również występujących w zagranicznych klubach piłkarzy. Obowiązek ten można uchylić w bardzo szczególnych wypadkach i przed taką szansą stanęli reprezentanci Korei Południowej na mundialu w Rosji. Warunkiem było jednak wyjście drużyny z grupy, a jak już wiadomo - nie udało się spełnić tego wymogu (Korea Płd. zajęła 3. miejsce za Szwecją i Meksykiem). Reprezentanci Korei Południowej będą mieli jeszcze jedną szansę, aby uniknąć długiej służby wojskowej, gdyż już 18 sierpnia rozpoczynają się Igrzyska Azjatyckie w Indonezji. W ramach zawodów rozgrywany jest również turniej piłkarski, na którym Korea Południowa będzie bronić tytułu mistrzowskiego. Jeśli zatem Koreańczycy obronią wywalczony przed czterema laty tytuł, wszyscy zawodnicy z kadry zostaną zwolnieni z obowiązkowej służby wojskowej. Dla kilku piłkarzy, w tym dla największej gwiazdy - Heung-Min Sona - będzie to ostatnia szansa by uniknąć 21-miesięcznej służby.
za:TVP Sport

Ceny biletów na mecze Polski w Lidze Narodów

Ceny biletów na mecze Polski w Lidze Narodów
Reprezentacja Polski zagra 11 października z Portugalią, a 14 października z Włochami w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Oba mecze odbędą się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Ceny biletów prezentują się następująco: kategoria I: 180 zł, kategoria II: 140 zł, kategoria III: 80 zł, bilet rodzinny (opiekun+dziecko): 80+40 zł, osoba niepełnosprawna na wózku z opiekunem: 70 zł.
za:Łączy Nas Piłka

Ekwilibrystyczny gol Ayoze Pereza na treningu

Kapitalna prezentacja nowych strojów Napoli

A w najnowszej reklamie obok Marka Hamsika "odgrywa" między innymi Arkadiusz Milik!

OFICJALNIE: Nicklas Barkroth odchodzi z Lecha Poznań

OFICJALNIE: Nicklas Barkroth odchodzi z Lecha Poznań
Nicklas Bärkroth po roku spędzonym w Lechu Poznań opuszcza stolicę Wielkopolski. Szwedzki pomocnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do grającego w szwedzkiej ekstraklasie Djurgården IF.
za:lechpoznan.pl

Kiedy nie możesz znaleźć sensu życia

Kiedy nie możesz znaleźć sensu życia

Guilherme może wrócić do Legii?!

Guilherme może wrócić do Legii?!

Raphael Varane o Złotej Piłce

Raphael Varane o Złotej Piłce
Futbol to gra zespołowa, a ja nie szukam miejsca w świetle reflektorów. Jednak, jeżeli istnieje jakakolwiek szansa na Złotą Piłkę, nie powiem nie. Wiem jednak, że obrońcy jest ciężej, sięgnąć po takie wyróżnienie.
Raphael Varane za:Marca

Brutalne słowa Zbigniewa Bońka o reprezentantach Polski

Brutalne słowa Zbigniewa Bońka o reprezentantach Polski
Przed mistrzostwami, na zgrupowaniu, nieraz powtarzałem piłkarzom, że to dla nich impreza życia, że mają szansę przejść do historii. Ale miałem wrażenie, że jakoś to do nich nie dociera. Brakowało w tej grupie entuzjazmu, ognia, poczucia jedności. Od Euro 2016 większość piłkarzy pierwszego wyboru w reprezentacji wskoczyła na inny poziom, jeśli chodzi o zarobki, ale sportowo się cofnęła. Taka jest brutalna prawda. Brak świeżej krwi, naporu młodych oraz budowanie przekonania, że byli w tej drużynie ludzie niezastąpieni choć nie grali w klubach, okazało się poważnym błędem. I trzeba z tego wyciągnąć wnioski.
Zbigniew Boniek za:Polityka

Varane docenia Mbappe

Varane docenia Mbappe
Spotkałem w życiu wielu kosmitów, ale nigdy jeszcze tak młodego. Kiedy rozmawiam z nim o taktyce, nie daje mi dokończyć myśli. Rozumie wszystko błyskawicznie.
Raphael Varane za:Marca
reklama