reklama

Pulisić zabrał piłkę Goetze i sam wykonał karnego

Mario Goetze przygotowywał się do wykonania karnego w meczu z Liverpoolem, po czym podszedł do niego Christian Pulisić, powiedział kilka słów do starszego kolegi i... po prostu zabrał futbolówkę, żeby samemu wykonać "jedenastkę".
reklama

Ładny gol Tomasza Jodłowca

Były piłkarz Legii znalazł sobie trochę miejsca i pięknym strzałem zaskoczył bramkarza. Zagłębie Sosnowiec - Piast 1-2!

Legia już w zeszłym sezonie grała w systemie 3-5-2

Legia już w zeszłym sezonie grała w systemie 3-5-2
W sześciu ostatnich meczach ubiegłego sezonu przechodziliśmy do systemu 3-5-2 i wtedy nikt o niego nie pytał. Może nie wszyscy to zauważyli. Teraz każdego dnia ktoś pyta o system, ale myślę, że kluczowy w tym jest rezultat. Po wygranych meczach nie było takiego natłoku pytań o ustawienie. Pokazaliśmy w ostatnich dwóch meczach, że potrafimy zmienić system w trakcie gry. Jesteśmy do tego gotowi także jutro. Przed meczem zdecydujemy, jak zaczniemy. W trakcie spotkania być może dojdzie do zmian w ustawieniu. To zależy, jak potoczy się gra. Myślę, że to nasza mocna strona. Każdy wie, co ma robić. W ofensywie mamy dużo możliwości. Póki co, lepiej wyglądamy w ataku niż w obronie. Przed nami jeszcze wiele pracy. To kwestia detali, które musimy poprawić.
Dean Klafurić za:sportowefakty.wp.pl

Sedlar doprowadza do remisu

Arbiter podytkował rzut karny po zagraniu ręką Polczaka. Do piłki podszedł Sedlar i w meczu Zagłębie Sosnowiec - Piast mamy 1-1!
reklama

Reakcja słowackich piłkarzy na stadion Legii

Reakcja słowackich piłkarzy na stadion Legii

OFICJALNIE: Barcelona wypożyczyła Douglasa

OFICJALNIE: Barcelona wypożyczyła Douglasa
Barcelona poinformowała na oficjalnej klubowej stronie internetowej o wypożyczeniu Douglasa do tureckiego Sivassporu na sezon 2018/19. Oznacza to, że Brazylijczyk więcej nie zagra w katalońskiej drużynie, ponieważ jego kontrakt wygasa wraz z końcem czerwca 2019 roku.
za:fcbarcelona.com

Niejeden z nas ma takiego wujka

Niejeden z nas ma takiego wujka
reklama