reklama

Ciężki trening Kamila Glika w Monaco

Kamil Glik już przygotowuje się razem z kolegami z drużyny do nowego sezonu. Polak wrzucił na swojego Instagrama krótkie nagranie z intensywnej jednostki treningowej!
reklama

Śląsk niczym w mistrzowskim sezonie

Śląsk niczym w mistrzowskim sezonie

Kadra Barcelony na tournee po USA

Kadra Barcelony na tournee po USA

Sarri ma dość rozmów o właścicielu Napoli

Sarri ma dość rozmów o właścicielu Napoli
De Laurentiis powiedział, że chciałem rozmontować Napoli? Jestem zadwolony z piłkarzy, jakich mam w Chelsea. I nie chcę więcej rozmawiać o De Laurentiisie.
Maurizio Sarri za:football-italia.net
reklama

Pulisić zabrał piłkę Goetze i sam wykonał karnego

Mario Goetze przygotowywał się do wykonania karnego w meczu z Liverpoolem, po czym podszedł do niego Christian Pulisić, powiedział kilka słów do starszego kolegi i... po prostu zabrał futbolówkę, żeby samemu wykonać "jedenastkę".

Ładny gol Tomasza Jodłowca

Były piłkarz Legii znalazł sobie trochę miejsca i pięknym strzałem zaskoczył bramkarza. Zagłębie Sosnowiec - Piast 1-2!

Legia już w zeszłym sezonie grała w systemie 3-5-2

Legia już w zeszłym sezonie grała w systemie 3-5-2
W sześciu ostatnich meczach ubiegłego sezonu przechodziliśmy do systemu 3-5-2 i wtedy nikt o niego nie pytał. Może nie wszyscy to zauważyli. Teraz każdego dnia ktoś pyta o system, ale myślę, że kluczowy w tym jest rezultat. Po wygranych meczach nie było takiego natłoku pytań o ustawienie. Pokazaliśmy w ostatnich dwóch meczach, że potrafimy zmienić system w trakcie gry. Jesteśmy do tego gotowi także jutro. Przed meczem zdecydujemy, jak zaczniemy. W trakcie spotkania być może dojdzie do zmian w ustawieniu. To zależy, jak potoczy się gra. Myślę, że to nasza mocna strona. Każdy wie, co ma robić. W ofensywie mamy dużo możliwości. Póki co, lepiej wyglądamy w ataku niż w obronie. Przed nami jeszcze wiele pracy. To kwestia detali, które musimy poprawić.
Dean Klafurić za:sportowefakty.wp.pl
reklama