reklama

Dwie zasadnicze różnice między Zidanem i Lopeteguim

Dwie zasadnicze różnice między Zidanem i Lopeteguim
Julen Lopetegui dopiero od tygodnia prowadzi treningi z niektórymi piłkarzami Realu Madryt (spora część z nich dopiero wraca po mundialu), jednak już w tym czasie z szatni "Królewskich" dochodzą głosy o dwóch podstawowych zmianach, w porównaniu do treningów w erze Zizou. Pierwszą z nich jest przygotowanie fizyczne. Julen Lopetegui odszedł od zwyczaju Zidane'a, który po wakacyjnej przerwie fundował piłkarzom bardzo ostre przebieżki, mające na celu szybkie nadgonienie zaległości. Hiszpan stawia na więcej zajęć z piłką, nie rezygnując też oczywiście z rozgrzewek, pracy na siłowni czy rozciągania. Drugą zmianą dostrzeżoną przez piłkarzy Realu jest poziom komunikacji na linii zawodnik - trener. Julen Lopetegui dużo więcej czasu poświęca na rozmowy z piłkarzami, niż jego poprzednik. Ten aspekt ma szczególne znaczenie dla graczy, którzy w zeszłym sezonie nie odgrywali znaczącej roli w ekipie "Królewskich", jak Theo Hernandez, Dani Ceballos czy Marcos Llorente. Piłkarze ci czują się dostrzeżeni przez nowego trenera pierwszego zespołu i dostali dodatkową motywację do pracy.
za:marca.com
reklama

Spojrzenie pełne uwielbienia

Spojrzenie pełne uwielbienia

Ciężki trening Kamila Glika w Monaco

Kamil Glik już przygotowuje się razem z kolegami z drużyny do nowego sezonu. Polak wrzucił na swojego Instagrama krótkie nagranie z intensywnej jednostki treningowej!

Śląsk niczym w mistrzowskim sezonie

Śląsk niczym w mistrzowskim sezonie
reklama

Kadra Barcelony na tournee po USA

Kadra Barcelony na tournee po USA

Sarri ma dość rozmów o właścicielu Napoli

Sarri ma dość rozmów o właścicielu Napoli
De Laurentiis powiedział, że chciałem rozmontować Napoli? Jestem zadwolony z piłkarzy, jakich mam w Chelsea. I nie chcę więcej rozmawiać o De Laurentiisie.
Maurizio Sarri za:football-italia.net

Pulisić zabrał piłkę Goetze i sam wykonał karnego

Mario Goetze przygotowywał się do wykonania karnego w meczu z Liverpoolem, po czym podszedł do niego Christian Pulisić, powiedział kilka słów do starszego kolegi i... po prostu zabrał futbolówkę, żeby samemu wykonać "jedenastkę".
reklama