reklama

Barcelona pokrzyżuje transferowe plany Romy?

Barcelona pokrzyżuje transferowe plany Romy?
Wylot Malcoma na testy medyczne do Romy został wstrzymany, po tym jak do gry o piłkarza włączyła się Barcelona, informuje "Sky Italia". Wcześniej, zarówno Bordeaux, jak i Roma informowały, że doszły do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego i brazylijskiego skrzydłowego od transferu dzieliły tylko testy medyczne. Według włoskich mediów w ostatnich godzinach zainteresowanie piłkarzem wyraziła Bracelona i ten fakt postawił pod znakiem zapytania przenosiny Malcoma do Romy.
za:@MarcoBovicelli
reklama

Trailer filmu dokumentalnego o Manchesterze City

Manchester City opublikował zapowiedź filmu dokumentalnego "All or nothing. Manchester City", który będzie do obejrzenia od 17 sierpnia w serwisie Amazon Prime Video.
źródło:youtube.com

Messi zobaczył film Ousmane Dembele

Messi zobaczył film Ousmane Dembele

Przyszłość będzie należeć do AS Romy

Przyszłość będzie należeć do AS Romy
reklama

Dwie zasadnicze różnice między Zidanem i Lopeteguim

Dwie zasadnicze różnice między Zidanem i Lopeteguim
Julen Lopetegui dopiero od tygodnia prowadzi treningi z niektórymi piłkarzami Realu Madryt (spora część z nich dopiero wraca po mundialu), jednak już w tym czasie z szatni "Królewskich" dochodzą głosy o dwóch podstawowych zmianach, w porównaniu do treningów w erze Zizou. Pierwszą z nich jest przygotowanie fizyczne. Julen Lopetegui odszedł od zwyczaju Zidane'a, który po wakacyjnej przerwie fundował piłkarzom bardzo ostre przebieżki, mające na celu szybkie nadgonienie zaległości. Hiszpan stawia na więcej zajęć z piłką, nie rezygnując też oczywiście z rozgrzewek, pracy na siłowni czy rozciągania. Drugą zmianą dostrzeżoną przez piłkarzy Realu jest poziom komunikacji na linii zawodnik - trener. Julen Lopetegui dużo więcej czasu poświęca na rozmowy z piłkarzami, niż jego poprzednik. Ten aspekt ma szczególne znaczenie dla graczy, którzy w zeszłym sezonie nie odgrywali znaczącej roli w ekipie "Królewskich", jak Theo Hernandez, Dani Ceballos czy Marcos Llorente. Piłkarze ci czują się dostrzeżeni przez nowego trenera pierwszego zespołu i dostali dodatkową motywację do pracy.
za:marca.com

Spojrzenie pełne uwielbienia

Spojrzenie pełne uwielbienia

Ciężki trening Kamila Glika w Monaco

Kamil Glik już przygotowuje się razem z kolegami z drużyny do nowego sezonu. Polak wrzucił na swojego Instagrama krótkie nagranie z intensywnej jednostki treningowej!
reklama