reklama

"Kosa" odchodzi ze Śląska Wrocław

Jak informuje "Przegląd Sportowy" turecki klub Adana Demirspor podniósł ofertę za Jakuba Koseckiego do tak wysokiej sumy, że obecnie wiele wskazuje na to, że Śląsk go jednak sprzeda. Ostatecznie Turcy mają zapłacić za "Kosę" nieznacznie ponad 300 tys. euro. Na konto wrocławskiego klubu trafi jednak 250 tysięcy. Różnica wynika z tego, że Śląsk musi się podzielić kwotą transferową z poprzednim klubem tego zawodnika. Sandhausen zastrzegło sobie prawo do 20% zysku z kolejnego transferu. Kosecki ma obiecany w Turcji kontrakt na trzy sezony, wart około 300 tys. euro rocznie. Środki z transferu skrzydłowego Śląsk zamierza przeznaczyć na dwóch nowych piłkarzy. Jak podała "Gazeta Wrocławska" jednym z nich miałby być Łukasz Broź. Drugim, według informacji "Przeglądu Sportowego", miałby być skrzydłowy z ligi portugalskiej.
za:przegladsportowy.pl
reklama

Zieliński bliski nowego kontraktu w Napoli

Zieliński bliski nowego kontraktu w Napoli
Jak poinformowały włoskie media, Napoli jest bliskie osiągnięcia porozumienia z Piotrem Zielińskim w sprawie przedłużenia umowy. Obecny kontrakt Polaka wygasa w czerwcu 2021 roku, a klub z Neapolu chce dołożyć do niego dodatkowe 2 lata. Co więcej, Zieliński otrzyma sporą podwyżkę zarobków. Obecnie zarabia około 1,1 mln € za sezon gry, natomiast po przedłużeniu kontraktu będzie inkasować 2,4 mln € plus bonusy. Kością niezgody pozostaje jednak klauzula odstępnego. W obecnej umowie Polaka widnieje klauzula w wysokości 65 mln €, natomiast Napoli chce w ogóle usunąć ten zapis.
za:La Gazzetta dello Sport

Bonucci wróci do Juventusu?

Bonucci wróci do Juventusu?
Dziennikarz "Sky Sport" Mario Giunta poinformował, że Leonardo Bonucci może opuścić Mediolan. Kierunek transferu? Nie można wykluczyć powrotu do Juventusu. To nie musi być jednak jedyna transakcja na linii Mediolan - Turyn. Milan i Juventus cały czas prowadzą negocjacje odnośnie transferu Gonzalo Higuaina.
za:Mario Giunta na Twitterze

Hector Herrera zrobił sobie operację plastyczną

Hector Herrera zrobił sobie operację plastyczną
Pomocnik FC Porto postanowił... zrobić drobną operację plastyczną, w której poprawił sobie nos i uszy. Kto bogatemu zabroni :P
reklama

Casillas wypowiedział się w imieniu wszystkich bramkarzy

Za każdym z nas stoi człowiek. Niech podniesie rękę ten, komu nigdy się to nie przytrafiło. Uczenie się na błędach czyni nas silniejszymi i bardziej akceptowanymi jako ludzie.
Iker Casillas za:twitter.com/IkerCasillas

Trwają poszukiwania klubu dla Teodorczyka

Trwają poszukiwania klubu dla Teodorczyka

Janusz Gol trafi do A-League?

Janusz Gol trafi do A-League?
Sydney FC jest zainteresowane pozyskaniem Janusza Gola. Australijski klub miał już nawet spotkać się z przedstawicielem zawodnika. Przez ostatnich 5 sezonów polski pomocnik reprezentował barwy rosyjskiego Amkara Perm.
za:The Walker na Twitterze
reklama