reklama

Pierwsze wrażenia Milika o Ancelottim

Pierwsze wrażenia Milika o Ancelottim
On ma DNA zwycięzcy i mam nadzieję, że będzie to kontynuował wraz z Napoli. To dobry człowiek. Rozmawialiśmy ze sobą, jakbyśmy się długo znali. Podobało mi się to.
Arkadiusz Milik za:sport.ilmattino.it
reklama

"Mierzej" wyciąga Rzeźniczakowi lektury z czasów juniorskich

Barcelona pewna transferu Malcoma

Barcelona pewna transferu Malcoma
Hiszpańskie media poinformowały, że Barcelona doszła do pełnego porozumienia z Girondins Bordeaux w sprawie transferu Malcoma. 21-letni skrzydłowy trafi do katalońskiej drużyny za 41 mln € i podpisze 5-letni kontrakt, na mocy którego pozostanie w drużynie do końca czerwca 2023 roku. Oficjalne ogłoszenie ma być kwestią najbliższych godzin, a piłkarz pojawi się w Barcelonie jeszcze dzisiaj.
za:RAC 1

Zimne pożegnanie Ozila z reprezentacją

Zimne pożegnanie Ozila z reprezentacją
reklama

"Kosa" odchodzi ze Śląska Wrocław

Jak informuje "Przegląd Sportowy" turecki klub Adana Demirspor podniósł ofertę za Jakuba Koseckiego do tak wysokiej sumy, że obecnie wiele wskazuje na to, że Śląsk go jednak sprzeda. Ostatecznie Turcy mają zapłacić za "Kosę" nieznacznie ponad 300 tys. euro. Na konto wrocławskiego klubu trafi jednak 250 tysięcy. Różnica wynika z tego, że Śląsk musi się podzielić kwotą transferową z poprzednim klubem tego zawodnika. Sandhausen zastrzegło sobie prawo do 20% zysku z kolejnego transferu. Kosecki ma obiecany w Turcji kontrakt na trzy sezony, wart około 300 tys. euro rocznie. Środki z transferu skrzydłowego Śląsk zamierza przeznaczyć na dwóch nowych piłkarzy. Jak podała "Gazeta Wrocławska" jednym z nich miałby być Łukasz Broź. Drugim, według informacji "Przeglądu Sportowego", miałby być skrzydłowy z ligi portugalskiej.
za:przegladsportowy.pl

Zieliński bliski nowego kontraktu w Napoli

Zieliński bliski nowego kontraktu w Napoli
Jak poinformowały włoskie media, Napoli jest bliskie osiągnięcia porozumienia z Piotrem Zielińskim w sprawie przedłużenia umowy. Obecny kontrakt Polaka wygasa w czerwcu 2021 roku, a klub z Neapolu chce dołożyć do niego dodatkowe 2 lata. Co więcej, Zieliński otrzyma sporą podwyżkę zarobków. Obecnie zarabia około 1,1 mln € za sezon gry, natomiast po przedłużeniu kontraktu będzie inkasować 2,4 mln € plus bonusy. Kością niezgody pozostaje jednak klauzula odstępnego. W obecnej umowie Polaka widnieje klauzula w wysokości 65 mln €, natomiast Napoli chce w ogóle usunąć ten zapis.
za:La Gazzetta dello Sport

Bonucci wróci do Juventusu?

Bonucci wróci do Juventusu?
Dziennikarz "Sky Sport" Mario Giunta poinformował, że Leonardo Bonucci może opuścić Mediolan. Kierunek transferu? Nie można wykluczyć powrotu do Juventusu. To nie musi być jednak jedyna transakcja na linii Mediolan - Turyn. Milan i Juventus cały czas prowadzą negocjacje odnośnie transferu Gonzalo Higuaina.
za:Mario Giunta na Twitterze
reklama