reklama

Maciej Szczęsny chce długiego zawieszenia dla Peszki

Maciej Szczęsny chce długiego zawieszenia dla Peszki
Nie zasiadam w Komisji Ligi, ale moim zdaniem sześć miesięcy to byłaby i tak duża łaskawość. Zawodnik faulowany nie ma szans się obronić. Ktoś, kto atakuje z tyłu, jest w niektórych środowiskach uznawany za tchórza. I słusznie...
Maciej Szczęsny za:sport.tvp.pl
reklama

Szczere motto Zagłębia Sosnowiec

Szczere motto Zagłębia Sosnowiec
Żeby było lepiej - to właśnie w tym gabinecie podpisywane są kontrakty z zawodnikami :D

Pierwsze wrażenia Milika o Ancelottim

Pierwsze wrażenia Milika o Ancelottim
On ma DNA zwycięzcy i mam nadzieję, że będzie to kontynuował wraz z Napoli. To dobry człowiek. Rozmawialiśmy ze sobą, jakbyśmy się długo znali. Podobało mi się to.
Arkadiusz Milik za:sport.ilmattino.it

"Mierzej" wyciąga Rzeźniczakowi lektury z czasów juniorskich

reklama

Barcelona pewna transferu Malcoma

Barcelona pewna transferu Malcoma
Hiszpańskie media poinformowały, że Barcelona doszła do pełnego porozumienia z Girondins Bordeaux w sprawie transferu Malcoma. 21-letni skrzydłowy trafi do katalońskiej drużyny za 41 mln € i podpisze 5-letni kontrakt, na mocy którego pozostanie w drużynie do końca czerwca 2023 roku. Oficjalne ogłoszenie ma być kwestią najbliższych godzin, a piłkarz pojawi się w Barcelonie jeszcze dzisiaj.
za:RAC 1

Zimne pożegnanie Ozila z reprezentacją

Zimne pożegnanie Ozila z reprezentacją

"Kosa" odchodzi ze Śląska Wrocław

Jak informuje "Przegląd Sportowy" turecki klub Adana Demirspor podniósł ofertę za Jakuba Koseckiego do tak wysokiej sumy, że obecnie wiele wskazuje na to, że Śląsk go jednak sprzeda. Ostatecznie Turcy mają zapłacić za "Kosę" nieznacznie ponad 300 tys. euro. Na konto wrocławskiego klubu trafi jednak 250 tysięcy. Różnica wynika z tego, że Śląsk musi się podzielić kwotą transferową z poprzednim klubem tego zawodnika. Sandhausen zastrzegło sobie prawo do 20% zysku z kolejnego transferu. Kosecki ma obiecany w Turcji kontrakt na trzy sezony, wart około 300 tys. euro rocznie. Środki z transferu skrzydłowego Śląsk zamierza przeznaczyć na dwóch nowych piłkarzy. Jak podała "Gazeta Wrocławska" jednym z nich miałby być Łukasz Broź. Drugim, według informacji "Przeglądu Sportowego", miałby być skrzydłowy z ligi portugalskiej.
za:przegladsportowy.pl
reklama