PSG zaprezentowało wyjazdową koszulkę na nowy sezon

Skuteczna akcja Dynama Brześć

Bramka na 3:0 dla Dynama, rywale nawet nie dotknęli piłki. W Brześciu ostatecznie gospodarze wygrali 4:3 z greckim Atromitosem. Można powiedzieć, że to pierwszy sukces prezesa Maradony.

Błaszczykowski wrócił do treningów z Wolfsburgiem

Carvajal wskazał najlepszego piłkarza Realu w historii

Raul. Bardzo się z nim identyfikuję. Jest zawodnikiem drużynowym, graczem, który wygrał wszystko w oparciu o pracę i wysiłek. Robił wszystko dobrze. Za cele, które wykonał, za to, co dał Realowi, dla mnie jest najlepszym zawodnikiem Realu Madryt w historii.
Dani Carvajal za:BeiN Sport

Jakub Piotrowski zadebiutował w nowej drużynie

Polak wszedł na boisko w 74. minucie meczu Genk - Fola Esch.

Bramka Lecha na wagę remisu z Szachtiorem

To była akcja nowych nabytków Lecha - Tiba podał do Amarala, a ten w 89. minucie pokonał bramkarza Szachtiora. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

Lech wywalczył remis w meczu z Szachtiorem

Jagiellonia dała radę

Mertens buja się na gigantycznej huśtawce

Trzeba przyznać, że znalazł sobie oryginalny sposób spędzania wolnego czasu :D

Górnik Zabrze traci gola na 0-1

Niestety, Górnik Zabrze przegrywa od 39. minuty z Trencinem. Gola na 0-1 strzelił Azango.

Juventus sprzedał pomocnika za 20 milionów euro

Juventus poinformował o sprzedaży Rolando Mandragory do Udinese za 20 milionów euro. 21-letni środkowy pomocnik był piłkarzem Starej Damy od 2016 roku, jednak ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniach do Pescary i Crotone.
za:juventus.com

Indonezyjczyk na razie nie pogra w Ekstraklasie

To młody zawodnik, który musi odnaleźć się w nowym środowisku. Pamiętajmy, że on jeszcze nie grał w seniorach. Będziemy go wprowadzać przez grę w drugiej drużynie. Nie określę ram czasowych, jak długo to będzie trwało. Egy rozwija się, poznaje kulturę, klimat, obyczaje, jedzenie. Na trochę poleciał do domu, spotkał się z bliskimi i wrócił bardziej uśmiechnięty. To normalne, bo to młody człowiek. Wszystko w jego nogach, a my postaramy się, żeby się rozwinął i wykorzystał swój potencjał.
Piotr Stokowiec za:sportowefakty

Kara grzywny i więzienie w zawieszeniu dla CR7

Cristiano Ronaldo poszedł na ugodę z hiszpańskim urzędem podatkowym. Portugalczyk musi zapłacić 18,8 mln euro grzywny oraz otrzymał karę dwóch lat pozbawienia wolności. Piłkarz nie trafi jednak za kratki, bo karę więzienia warunkowo zawieszono.
za:marca

XI Górnika Zabrze na mecz z AS Trencin

Machaj strzela gola po fatalnym błędzie obrońcy

Mateusz Machaj skorzystał z prezentu obrońcy Rio Ave i Jagiellonia prowadzi już 1-0!