reklama

1. gol Ricardinho po powrocie do Ekstraklasy

Kilka lat temu Ricardinho szalał w barwach m.in. Górnika Łęczna, Wisły Płock czy Lechii Gdańsk. Przed sezonem 2018/2019 Brazylijczyk wrócił do Płocka i nie trzeba było długo czekać na jego premierowego gola po powrocie. Świetne zagranie Szwocha i mamy 1:0 dla Wisły Płock w Zabrzu.
reklama

Mourinho zachwycony podejściem Bailly'ego

Mourinho zachwycony podejściem Bailly'ego
Eric Bailly? To chłopak oddany drużynie, wspaniały chłopak. To szczery człowiek, który zawsze jest gotowy dać z siebie wszystko dla drużyny. To dlatego wciąż jest z nami i dalej z nami będzie. Futbol potrzebuje takich ludzi jak on i Herrera. Takich ludzi, dla których klub jest ważniejszy od wszystkich innych rzeczy.
Jose Mourinho za:manutd.com

Nowe wdzianko Xherdana Shaqiriego

Nowe wdzianko Xherdana Shaqiriego

Simeone tłumaczy się ze swoich słów o Messim

Simeone tłumaczy się ze swoich słów o Messim
Cristiano Ronaldo czy Leo Messi? Bez wątpienia wybieram Messiego. Tamta rozmowa z "Mono" Burgosem? Tak, powiedziałem tak, ale to była rozmowa dwóch przyjaciół o piłce nożnej. Nie miałem na myśli tego, który z nich dwóch jest najlepszy na świecie. Chodziło mi o zwykły klub ze zwykłymi piłkarzami. W takim miejscu lepiej odnalazłby się Ronaldo. To jednak Messi, otoczony wspaniałymi piłkarzami, jest wciąż najlepszy na świecie.
Diego Simeone za:marca.com
reklama

Riyad Mahrez z urazem po meczu z Bayernem

Riyad Mahrez z urazem po meczu z Bayernem
Riyad Mahrez już w 28. minucie meczu towarzyskiego z Bayernem był zmuszony opuścić murawę. Wszystko przez uraz kostki. Nie wiadomo ile potrwa przerwa w grze nowego nabytku Manchesteru City, ale Mahrez może nie być gotowy na start Premier League.

Tuchel wie jak rozmawiać z Neymarem

Tuchel wie jak rozmawiać z Neymarem
Neymar? Jestem pewien, że mam z nim więź. Z piłkarzami tego typu muszę mieć więź. To wspaniały gracz. Wie jak odnosić wielkie zwycięstwa i jak radzić sobie z porażkami. Przecież taki właśnie jest sport. Zawsze jest ciężko po powrocie do drużyny, ale pomogę mu z tym. To o czym z nim rozmawiam to mój sekret. Najlepszym rozwiązaniem jest to, żeby nasze rozmowy toczyły się za zamkniętymi drzwiami.
Thomas Tuchel za:skysports.com

Xherdan Shaqiri strzela gola z przewrotki!

źródło:youtube.com
reklama