reklama

Szczere wyznanie Neymara o swoich porażkach

Korki na łydkach. Kopniak w kręgosłup. Nastąpienie na stopę. Możecie mówić, że przesadzałem. I rzeczywiście - czasami przesadzałem i wyolbrzymiałem. Ale prawda jest taka, że cierpiałem na boisku. Nie macie pojęcia, przez co przechodziłem. Nie udzielałem wywiadów, ale nie dlatego, że lubię tylko wygrywać, ale dlatego, że wciąż nie nauczyłem was rozczarowań. Kiedy zachowywałem się nieuprzejmie, to nie dlatego, że jestem rozpieszczonym dzieciakiem. To wszystko brało się z tego, że nie nauczyłem się, jak radzić sobie z moją frustracją. Wciąż jest we mnie mały chłopiec. Czasem zachwyca cały świat, czasem wkurza każdego wokół. Cały czas walczę, żeby ten chłopiec żył we mnie jak najdłużej. Ale chcę, żeby żył we mnie, a nie na boisku. Możecie myśleć, że upadałem zbyt często, ale tak naprawdę nie upadałem, tylko się rozpadałem. To wszystko bolało zdecydowanie mocniej niż jakikolwiek krok po operacji kostki. Długo zajęło mi zaakceptowanie krytyki. Długo patrzyłem na siebie w lustrze, by stać się nowym człowiekiem. Teraz jednak jestem tu z otwartym sercem. Upadłem, ale tylko ten, kto upada, może się podnieść. Możecie dalej rzucać we mnie kamieniami. Ale możecie też wyrzucać te kamienie i pomóc mi się podnieść. Ponieważ kiedy podnoszę się po porażce, robi to ze mną cały mój naród.
Neymar za:Youtube
reklama

Bramkarz Atletico Mineiro broni strzał za pomocą głowy

Bo kto powiedział, że bramkarz może bronić tylko za pomocą swoich rąk i nóg? :D Bramkarz Altetico Mineiro w meczu z Santosem pokazał, że głową broni równie dobrze, co pozostałymi kończynami :D

Ancelotti skomentował brak gola Milika w meczu z Chievo

Ancelotti skomentował brak gola Milika w meczu z Chievo
Milik był z nami od czterech dni, więc nie spodziewałem się po nim więcej. Robił wszystko bardzo dobrze i jestem z niego bardzo zadowolony.
Carlo Ancelotti za:sportowefakty.wp.pl

Ibrahimović kompletuje hat-tricka, dając wygraną LA Galaxy

Co za mecz "Ibry"! Szwed strzelił 3 bramki w spotkaniu z Orlando City, dając LA Galaxy wygraną 4-3!
reklama

''Szczupak'' Ibrahimovicia na 3-3

LA Galaxy w meczu z Orlando City musiało nieraz odrabiać straty i wtedy na pomoc przychodził nie kto inny, jak Zlatan Ibrahimović. Szwed zdobył nie tylko gola na 2-2, ale także na 3-3, kiedy to pokonał bramkarza ładnym ''szczupakiem''!

Zlatan strzela na remis w meczu z Orlando City

Zlatan potwierdza swoją wysoką formę w MLS i strzela kolejnego gola! Tym razem trafił do bramki w spotkaniu z Orlando City, wyrównując stan meczu na 2-2!

Kovac jasno o sytuacji Lewandowskiego

Kovac jasno o sytuacji Lewandowskiego
W sprawie Roberta nic się nie zmieniło. Sytuacja jest jasna - nie opuści Bayernu, bo jest naszym topowym napastnikiem. Nie będziemy chcieli go sprzedać i nie sprzedamy. Jest świetnym piłkarzem, osiągnął już wiele w Bundeslidze, zdobył najwięcej goli i z pewnością strzeli równie dużo bramek w nowym sezonie. Jego chęć odejścia z klubu? Zdajemy sobie z tego sprawę. To, że chciałby odejść - to jedno, drugą rzeczą jest to, czego my chcemy. Jesteśmy Bayernem, mamy topowego zawodnika i nie mamy zamiaru go oddawać. Robert ma kontrakt i na pewno będzie w Bayernie grać tak długo, jak będzie to możliwe. Jest profesjonalistą i wie dobrze, że ma coś do udowodnienia. Chce strzelać bramki i osiągać sukcesy.
Niko Kovac za:Sky Sports
reklama