Szokujące sceny pod kasami przy Łazienkowskiej

Salah zerwał ''pajęczynę'' z bramki Napoli

Liverpool w drugiej połowie podwyższa prowadzenie nad Liverpoolem na 3-0, a swoje trafienie dokłada Mohamed Salah. Kapitalnie to zrobił!

Dlatego Torreira wybrał numer ''11''

Chciałem wybrać numer "34", ale już był zajęty przez Granita Xhakę. Dlatego wziąłem "11". To dzień moich urodzin. A ponadto dzięki niemu będę mógł w szatni siedzieć obok Mesuta Ozila!
Lucas Torreira za:squawka.com

''Zabójcze'' podanie Macieja Dąbrowskiego

Tom Hateley daje Piastowi wygraną

Valencia wystawia piłkę Hateley'owi i Anglik ładnym strzałem strzela na 2-1 dla Piasta!

Ładna wiadomość Lewandowskiego do Łukasza Piszczka

Twoje zaangażowanie i poświęcenie, które pokazałeś, grając w drużynie narodowej, wzbudziły mój podziw i zostały zapamiętane przez fanów na zawsze. Dziękuję Łukasz za wszystkie wspólne lata i za nasze zwycięstwa!
Robert Lewandowski za:instagram.com/_rl9

Wijnaldum podwyższa prowadzenie Liveproolu

Liverpool kombinacyjnie rozgrywa rzut rożny i Georginio Wijnaldum strzałem głową już w 9. minucie podwyższa prowadzenie na 2-0!