Sevilla wybrała swojego Vidala

Mama Jorginho wzruszyła się, widząc koszulkę syna w sklepie Chelsea

Mama Jorginho ewidentnie uznała transfer swojego syna do Chelsea za wielkie wydarzenie - gdy zobaczyła jego koszulkę w klubowym sklepie, bardzo się wzruszyła :)

Piękny gol Alberto Moreno na 5-0!

Alberto Moreno w kapitalny sposób kończy "strzelaninę", jaką Liverpool urządził sobie w meczu z Napoli! 5-0!

Sturridge dobija strzał Origiego

Karnezis broni strzał Origiego z lewej strony, jednak przy dobitce Sturridge'a był bez szans! Liverpool 4 - 0 Napoli

Krychowiak mógł zostać bohaterem w debiucie

Oprawa Legii na 74. rocznicę Powstania Warszawskiego

Kibic Legii przez nieuwagę stracił telefon

OFICJALNIE: Aleix Vidal wraca do Sevilli

Po trzech latach spędzonych w Barcelonie Aleix Vidal wraca do Sevilli. 28-letni piłkarz podpisał z andaluzyjskim zespołem 4-letni kontrakt, na mocy której pozostanie w klubie do końca czerwca 2022 roku. Barcelona otrzyma za obrońcę 8,5 mln € plus 2 mln € zmiennych.
za:fcbarcelona.es

Szokujące sceny pod kasami przy Łazienkowskiej

Salah zerwał ''pajęczynę'' z bramki Napoli

Liverpool w drugiej połowie podwyższa prowadzenie nad Liverpoolem na 3-0, a swoje trafienie dokłada Mohamed Salah. Kapitalnie to zrobił!

Dlatego Torreira wybrał numer ''11''

Chciałem wybrać numer "34", ale już był zajęty przez Granita Xhakę. Dlatego wziąłem "11". To dzień moich urodzin. A ponadto dzięki niemu będę mógł w szatni siedzieć obok Mesuta Ozila!
Lucas Torreira za:squawka.com

''Zabójcze'' podanie Macieja Dąbrowskiego

Tom Hateley daje Piastowi wygraną

Valencia wystawia piłkę Hateley'owi i Anglik ładnym strzałem strzela na 2-1 dla Piasta!

Ładna wiadomość Lewandowskiego do Łukasza Piszczka

Twoje zaangażowanie i poświęcenie, które pokazałeś, grając w drużynie narodowej, wzbudziły mój podziw i zostały zapamiętane przez fanów na zawsze. Dziękuję Łukasz za wszystkie wspólne lata i za nasze zwycięstwa!
Robert Lewandowski za:instagram.com/_rl9

Wijnaldum podwyższa prowadzenie Liveproolu

Liverpool kombinacyjnie rozgrywa rzut rożny i Georginio Wijnaldum strzałem głową już w 9. minucie podwyższa prowadzenie na 2-0!

''Bomba'' Milnera w meczu z Napoli

Napoli traci piłkę w okolicach własnego pola karnego, co szybko wykorzystuje Liverpool - James Milner mocnym strzałem z linii pola karnego otwiera wynik meczu! 1-0!