Skrót meczu: Milan - Barcelona 1-0

Jedyna bramka w tym meczu padła dopiero w 93. minucie. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Andre Silva.

Skrót meczu: Real Madryt - Juventus 3-1

W kolejnym emocjonującym meczu International Champions Cup Real Madryt wygrał z Juventusem 3-1. Gwiazdą meczu był Asensio, który strzelił dwa gole.

Michał Kucharczyk tłumaczy się ze swoich słów

Nigdy nie skrytykowałbym kolegi z zespołu w trakcie meczu. Nie chodziło o Carlitosa, który został zmieniony w przerwie. Zostałem wplątany w g***oburzę i chciałem wyjaśnić swoje słowa. To ja nie dojechałem. To była samokrytyka. Jeśli mówię krytycznie to tylko o sobie. Potwierdzam, to ja nie dojechałem.
Michał Kucharczyk za:sport.pl

Piszczek wraca do przyczyn porażki na mundialu

Na mundialu zawiodło przygotowanie fizyczne. Przez długi czas przygotowujesz się, a później grasz mecz, który przez ostatnie cztery lata ci się nie przydarzył. To najbardziej boli. To trener Nawałka podejmował decyzje. Nieraz rozmawialiśmy. Ja mówiłem swoje argumenty, trener miał swoje. Szukaliśmy kompromisu, ale to trener ostatecznie mówił, jak będzie, wszelkie zmiany były ryzykie [...] Nie mówię, że przed mundialem nie byliśmy zmobilizowani, ale trochę się do wszystkiego przyzwyczailiśmy, przeszliśmy do schematu codzienności, kiedy nie ma zaskoczenia, kiedy wie się, jak wyglądać będzie każda kolejna godzina
Łukasz Piszczek za:sportowefakty.wp.pl