reklama

Juergen Klopp zjechał hejterów Kariusa

Juergen Klopp zjechał hejterów Kariusa
Jestem wielkim zwolennikiem tezy "jeśli nie masz właściwego słowa do powiedzenia, po prostu się zamknij". Po meczu nie miałem w głowie nic, co mogłem powiedzieć Kariusowi, z wyjątkiem kilku słów pocieszenia. Nie byłem na niego zły ani rozczarowany. Czy słyszałem o pogróżkach skierowanych w jego stronę? Nie słyszałem o nich, ale nie sądzę, by były poważne. Mieszkamy w Europie Środkowej, a pogróżki z powodu przegranego meczu można tłumaczyć tylko emocjami i rozczarowaniem. Najgorsi są anonimowi, internetowi hejterzy, którzy wyżywają się na innych. 99,9 proc. z nich nigdy nie otrzyma szansy, by się wykazać, bo cały czas siedzą w swoim pokoju, nie wychodzą z domu. Tęsknię za czasami, gdy jedyną możliwością na skrytykowanie drużyny było pisania listów do redakcji. Trzeba było przelać swoje myśli na papier, włożyć kartkę do koperty, zapieczętować, a następnie wrzucić go do skrzynki pocztowej. Nim ktoś wykonał te wszystkie procesy, już zapominał o złości. Teraz pod pseudonimem można publikować różne śmieciowe komentarze. To podłe.
Juergen Klopp za:sport1.de
reklama

Kurt Zouma w Evertonie

Kurt Zouma w Evertonie
Everton oficjalnie poinformował o wypożyczeniu Kurta Zoumy z Chelsea. Umowa 23-letniego obrońcy z "The Toffees" będzie obowiązywać do końca sezonu 2018/2019.
za:evertonfc.com

Skład Miedzi Legnica na mecz z Lechią

Skład Miedzi Legnica na mecz z Lechią

Skład Lechii Gdańsk na mecz z Miedzią Legnica

Skład Lechii Gdańsk na mecz z Miedzią Legnica
reklama

Koniec PANOWANIA REALU w LM

Real Madryt trzy razy z rzędu triumfował w Lidze Mistrzów. Czy w sezonie 2018/2019 któryś z wielkich klubów przełamie panowanie 'Królewskich"?
źródło:youtube.com

Wtedy może by się udało

Wtedy może by się udało

Bez Cudowania: Anglofilia - zboczenie kontrolowane

To wszystko zawsze wygląda dokładnie tak samo. Ostatni gwizdek w ostatniej majowej kolejce i koniec sezonu. Jeżeli jest to sezon, w którym rozgrywane są mistrzostwa świata albo Europy, to jeszcze jak cię mogę, ale jeśli mamy do czynienia z rokiem nieparzystym to już wiemy, że czeka nas prawie 80 dni posuchy. Mundial wypełnił pustkę, ale od miesiąca czekaliśmy na ten dzień.
Czytaj więcej...
reklama