reklama

Wiadomość Mateo Kovacicia po transferze do Chelsea

Wiadomość Mateo Kovacicia po transferze do Chelsea
Po trzech latach wypełnionych trofeami postanowiłem ruszyć dalej. Pomimo tego, że teraz nasze drogi są odmienne to chciałbym bardzo podziękować całej rodzinie Realu Madryt i wszystkim kibicom. Dziękuję za wspaniały okres w mojej karierze - nigdy tego nie zapomnę.
Mateo Kovacić za:Instagram
reklama

Beneluksańska katastrofa. Czarny czwartek polskich klubów w Lidze Europy

Ten, kto spędził pucharowy czwartek z polskimi zespołami grającymi w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy, z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej podupadał na zdrowiu, aż ostatecznie mogło się to dla niego skończyć natychmiastową wizytą na SOR-ze.
Czytaj więcej...

Matthias Sammer ostrzega ''Lewego''

Matthias Sammer ostrzega ''Lewego''
Od dłuższego czasu Lewandowski nie był w stanie skupić się na sobie, przestał być nietykalny i niezniszczalny – tak wewnętrznie jak i na zewnątrz. Z rezultacie zawsze brakował mu tych 2-3 procent. I teraz, jeśli nie zaakceptuje decyzji klubu, jeśli nie skoncentruje się w pełni, to nie wydobędzie znowu tego potencjału, jaki posiada.
Matthias Sammer za:espnfc.com

Łobodziński efektownie wkręcił w ziemię Stolarskiego

reklama

Pele stawia na Liverpool

Pele stawia na Liverpool
Dzisiaj startuje nowy sezon Premier League. Jak myślicie kto zdobędzie mistrzostwo? Według mnie to będzie sezon Liverpoolu, Alissona i Firmino.
Pele za:Twitter

Piękne, techniczne uderzenie Lipskiego

Ale to zmieścił! 2:0 dla Lechii!

UEFA znowu ukarała Legię Warszawa

UEFA znowu ukarała Legię Warszawa
Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów z FC Spartak Trnava. Na Legię nałożono karę w wysokości 60 tys. euro (ok. 258 tys. zł) oraz zakaz udziału zorganizowanych grup kibiców na jeden mecz wyjazdowy w rozgrywkach europejskich.
za:90minut.pl
reklama