reklama

Harry Kane z niewidzialnym pucharem

Harry Kane z niewidzialnym pucharem
reklama

Przypakowana ręka Cristiano Ronaldo

Przypakowana ręka Cristiano Ronaldo

Kiedy oglądasz mecz Tottenhamu z Newcastle...

Kiedy oglądasz mecz Tottenhamu z Newcastle...

Dele Alli daje Tottenhamowi prowadzenie

Serge Aurier dośrodkowuje z prawej strony, Dele Alli uderza piłkę głową i Tottenham wychodzi na prowadzenie w meczu z Newcastle! 2-1 dla "Kogutów"
reklama

Mocne wyznanie Jakuba Wawrzyniaka o końcu kariery w reprezentacji

Mocne wyznanie Jakuba Wawrzyniaka o końcu kariery w reprezentacji
Czy poczułem ulgę, jak Adam Nawałka nie powołał mnie na mecz eliminacyjny z Kazachstanem? To nie tak. Za każdym razem, kiedy byłem powoływany, czułem się zaszczycony. Nie wyobrażałem sobie sytuacji, kiedy dołączam do reprezentacji, a nie do końca tym żyję i nie jestem szczęśliwy. Wtedy oszukiwałbym kibiców i samego siebie. Kiedy trener zadzwonił i powiedział, że nie dostanę powołania i się z tego ucieszyłem, to wiedziałem, że otrzymałem właśnie potwierdzenie swoich przemyśleń. Że czas reprezentacji minął. Przez dziesięć lat regularnie jeździłem na zgrupowania, kiedy inni mieli wolne, spędzali czas z rodzinami - ja wyjeżdżałem. Ktoś powie, że gadam bzdury, bo to przecież kadra. I będzie miał rację. To był odpowiedni moment, by skończyć. Myślałem, że będzie łatwo. Czekaliśmy na transmisję w telewizji i kiedy zaczęli grać hymn, to wyszedłem do łazienki i tam go przeczekałem. Nie mogłem opanować płaczu. Nie chciałem, żeby moja rodzina, moje dzieci widziały, że tata ryczy do telewizora. Sam byłem zaskoczony swoją reakcją. Wcześniej było super, żartowaliśmy sobie, gadaliśmy. A później coś we mnie pękło.
Jakub Wawrzyniak za:sportowefakty.wp.pl

Joselu szybko doprowadza do remisu

Matt Ritchie dośrodkowuje w pole karne, niekryty Joselu uderza piłkę głową i Newcastle doprowadza do remisu 1-1!

Vertonghen daje prowadzenie Tottenhamowi

Davinson Sanchez zgrywa piłkę po rzucie rożnym, Vertonghen ją dobija i mimo interwencji bramkarza Newcastle, piłka całym obwodem mija linię bramkową. Newcastle 0 - 1 Tottenham!
reklama