reklama

Tragiczna sytuacja finansowa Legii

Tragiczna sytuacja finansowa Legii
reklama

Mohamed Salah już strzela

Mohamed Salah już strzela

Mohamed Salah strzela na 1:0

Nowy sezon Premier League i od razu pierwszy gol Mohameda Salaha! I tylko Łukasza Fabiańskiego szkoda... 1:0 dla Liverpoolu w meczu z West Hamem.

Adrien Rabiot podpadł działaczom PSG

Adrien Rabiot podpadł działaczom PSG
Jak podają zagraniczne media Adrien Rabiot odrzucił propozycję PSG dotyczącą przedłużenia umowy. Obecny kontrakt 23-latka z mistrzem Francji wygasa wraz z końcem sezonu 2018/2019. Według "L'Equipe" zarząd klubu może nie pozwolić na transfer Rabiota i surowo go ukarać. Cały sezon bez gry w barwach PSG? To jeden z możliwych scenariuszy.
za:marca.com
reklama

Tiki-taka Leeds United

Co za akcja Leeds United w wyjazdowej konfrontacji z Derby County. Piłkarze Marcelo Bielsy pięknie poklepali piłkę wymieniając między sobą 10 szybkich podań z rzędu!
źródło:twitter.com

Smuda ostro o Wawrzyniaku

Smuda ostro o Wawrzyniaku
Pamiętam jedno ze swoich pierwszych spotkań ze Smudą na zgrupowaniu w Tajlandii, gdzie graliśmy ligowym składem. Wszedłem do pokoju odpraw trochę za wcześnie, siedział tam trener i jego asystenci. Zapytałem, czy mogę usiąść, cicho byłem jak zawsze. Smuda zaczął wokół mnie krążyć, z lewej podchodził, z prawej i w końcu wydusił z siebie, że musi mi coś powiedzieć. "Jak poszedłeś do Panathinaikosu, to zastanawiałem się, jak takie drewno może iść do tak wielkiego klubu" - zaczął szkoleniowiec. Wszyscy zaczęli się śmiać, ale trener dodał po chwili, że jednak od kiedy mnie powołuje i obserwuje z bliska, stwierdza, że nie jestem taki zły. Taką to motywację miał mi do przekazania trener Franciszek.
Jakub Wawrzyniak za:sportowefakty.pl

Skład Legii na mecz z Piastem

Skład Legii na mecz z Piastem
reklama