reklama

Fantastyczna parada Fabiańskiego z Liverpoolem

Gdyby nie polski bramkarz to "The Reds" prowadziliby już dużo wyżej.
reklama

Tragiczna sytuacja finansowa Legii

Tragiczna sytuacja finansowa Legii

Mohamed Salah już strzela

Mohamed Salah już strzela

Mohamed Salah strzela na 1:0

Nowy sezon Premier League i od razu pierwszy gol Mohameda Salaha! I tylko Łukasza Fabiańskiego szkoda... 1:0 dla Liverpoolu w meczu z West Hamem.
reklama

Adrien Rabiot podpadł działaczom PSG

Adrien Rabiot podpadł działaczom PSG
Jak podają zagraniczne media Adrien Rabiot odrzucił propozycję PSG dotyczącą przedłużenia umowy. Obecny kontrakt 23-latka z mistrzem Francji wygasa wraz z końcem sezonu 2018/2019. Według "L'Equipe" zarząd klubu może nie pozwolić na transfer Rabiota i surowo go ukarać. Cały sezon bez gry w barwach PSG? To jeden z możliwych scenariuszy.
za:marca.com

Tiki-taka Leeds United

Co za akcja Leeds United w wyjazdowej konfrontacji z Derby County. Piłkarze Marcelo Bielsy pięknie poklepali piłkę wymieniając między sobą 10 szybkich podań z rzędu!
źródło:twitter.com

Smuda ostro o Wawrzyniaku

Smuda ostro o Wawrzyniaku
Pamiętam jedno ze swoich pierwszych spotkań ze Smudą na zgrupowaniu w Tajlandii, gdzie graliśmy ligowym składem. Wszedłem do pokoju odpraw trochę za wcześnie, siedział tam trener i jego asystenci. Zapytałem, czy mogę usiąść, cicho byłem jak zawsze. Smuda zaczął wokół mnie krążyć, z lewej podchodził, z prawej i w końcu wydusił z siebie, że musi mi coś powiedzieć. "Jak poszedłeś do Panathinaikosu, to zastanawiałem się, jak takie drewno może iść do tak wielkiego klubu" - zaczął szkoleniowiec. Wszyscy zaczęli się śmiać, ale trener dodał po chwili, że jednak od kiedy mnie powołuje i obserwuje z bliska, stwierdza, że nie jestem taki zły. Taką to motywację miał mi do przekazania trener Franciszek.
Jakub Wawrzyniak za:sportowefakty.pl
reklama