La Liga informuje kibiców o VARze

Niesamowita ''bomba'' Kurticia z 30 metrów

Jasmin Kurtić zadebiutował w ekipie SPAL i dzięki jego fantastycznemu trafieniu goście wywieźli 3 punkty ze stadionu w Bolonii. CO ZA TRAFIENIE!

Operator uchwycił Nainggolana w idealnym momencie

Andre Silva pisze historię w Sevilli

Andre Silva kompletuje hat-tricka w swoim debiucie!

CO ZA DEBIUT! Andre Silva zdobywa swojego trzeciego gola w meczu z Rayo Vallecano i co ciekawe - jest to pierwszy gol w historii La Liga, który został uznany dzięki systemowi VAR!

Tymczasem na trybunach w Rosji...

Andre Silva szybko odnalazł się w Hiszpnii

Mocne słowa Djurdjevicia po porażce z Wisłą

Jedno wielkie przepraszam dla tych ludzi, którzy byli dziś na stadionie. Powiedziałem w szatni, że nie możemy w takich sytuacjach zachowywać się jak juniorzy, a to właśnie zrobiliśmy. Nie może być miejsca na brak koncentracji. Może czwartkowy mecz wpłynął na nas, ale prowadziliśmy 2:0. Pierwszą połowę mieliśmy pod kontrolą, Wisła fragmentami atakowała. Druga połowa była fatalna, rywal doprowadził do remisu, potem wyszedł na prowadzenie i nie było czym atakować. Dzisiaj jest dla nas smutny dzień. Wiedziałem, że przyjdzie słabszy moment. To nauczka dla nas, że nie ma meczów wygranych i trzeba grać do końca. Nie ma meczów łatwych, nie można grać 20-30 minut. Trzeba grać do końca z koncentracją i pełnym zaangażowaniem. Nadal uważam, że pomimo błędów, to zespół bardzo wartościowy, który chce pracować.

Drugi gol Andre Silvy z Rayo Vallecano

Portugalski snajper jeszcze przed przerwą podwyższa prowadzenie, dokładając swojego drugiego gola w meczu z Rayo!

Debiutancki gol Andre Silvy w La Liga

Sevilla podwyższa prowadzenie po trafieniu Andre Silvy, dla którego jest to debiutanckie trafienie na hiszpańskich boiskach!

Skład Realu Madryt na mecz z Getafe

Franco Vazques strzela ''krzyżakiem'' na 1-0

Sevilla prowadzi z Rayo Vallecano 1-0 po kapitalnym trafieniu Franco Vazqueza!

Tabela Ekstraklasy po niedzielnych meczach

Wrażenia Franka De Boera po meczu Korony ze Śląskiem

Szczerze mówiąc, oczekiwałem więcej. Technicznie nie wyglądało to najlepiej, nie grano też zbyt szybko. Ale tłumaczęe sobie to tym, że to był mój pierwszy mecz polskiej ekstraklasy, jaki widziałem. Za to atmosfera była świetna, bardzo podobał mi się doping kibiców. Życzę polskiej piłce wszystkiego najlepszego.
Frank De Boer za:TVP Sport

Dzeko strzela z woleja w 89. minucie po ładnym rajdzie Kluiverta

Akcja marzenie piłkarzy Romy! Dzeko zgrywa głową do Kluiverta, ten w pojedynkę wypracowuje sobie sytuację do dośrodkowania, dorzuca "na nos" Bośniakowi i ten strzałem z powietrza daje Romie wygraną!

Szalony mecz w Poznaniu

Marko Kolar dobija Lecha Poznań

Pogrom! Wisła Kraków przegrywała 0-2, a ostatecznie wygrała spotkanie 5-2! Ostatniego gola w meczu zdobywa Marko Kolar po asyście Jesusa Imaza!