Zacięta walka o piłkę Milnera i Zahy

Walka była ostra, ale ostatnie słowo należało do Milnera :P

Balotelli zostaje w Nice

OGC Nice poinformowało, że Mario Balotelli zostaje w klubie na kolejny, trzeci sezon. Wcześniej mówiło się o tym, że włoski napastnik dołączy do Olympique Marsylia, jednak ostatecznie doszedł do porozumienia z władzami Nice. W ostatnich dwóch sezonach Balotelli strzelił dla klubu 43 gole.
za:football-italia.net

Reus strzela gola na 2-1 dla Borussii

W końcówce dogrywki Borussia Dortmund odwraca losy meczu z Greuther Furth i melduje się w kolejnej rundzie Pucharu Niemiec!

Atalanta przełamała złą passę

Sadio Mane dobija Crystal Palace

W samej końcówce meczu z Crystal Palace, Sadio Mane ruszył na bramkę i mimo prób wytrącenia go z równowagi, strzelił gola na 2-0 dla Liverpoolu.

Witsel strzela gola dla BVB w 95. minucie

Axel Witsel utrzymuje Borussię Dortmund w Pucharze Niemiec! W doliczonym czasie gry w meczu z Greuther Furth Belg strzelił gola na 1-1 i przedłużył szanse BVB. Zaraz dogrywka!

Poważna kontuzja Claudio Bravo

Hiszpański dziennikarz Pol Ballús poinformował, że na poniedziałkowym treningu Manchesteru City poważnej kontuzji doznał Claudio Bravo. Uraz może wykluczyć chilijskiego bramkarza z gry do końca sezonu. Informację dziennikarza po jakimś czasie potwierdził sam klub informując, że Bravo doznał zerwania ściągna Achillesa w lewej nodze. We wtorek piłkarz ma polecieć do Barcelony na dalsze badania.
za:@polballus