reklama

Sa Pinto stawia na pressing

Sa Pinto stawia na pressing
reklama

Julian Brandt kupił rodzinie dom

Julian Brandt kupił rodzinie dom
Kupiłem mojej rodzinie dom. To była decyzja z głębi serca. Nie mogłem pozwolić na to, żeby moi rodzice i bracia kiedykolwiek jeszcze musieli płacić czynsz.
Julian Brandt za:Bild

XI piłkarzy bez klubu

XI piłkarzy bez klubu

5 goli Lewandowskiego w 9 minut

30. urodziny Roberta Lewandowskiego to doskonały moment na przypomnienie jego najlepszego meczu w Bundeslidze! Przed Wami 5 goli "Lewego" w meczu z Wolfsburgiem!
źródło:youtube.com
reklama

Najlepsza XI 5. kolejki LOTTO Ekstraklasy

Najlepsza XI 5. kolejki LOTTO Ekstraklasy

Rodzina Nouriego udzieliła informacji na temat stanu jego zdrowia

Rodzina Nouriego udzieliła informacji na temat stanu jego zdrowia
Ponad rok po tragicznym w skutkach zasłabnięciu Abdhelaka Nouriego w trakcie meczu z Werderem, po którym piłkarz zapadł w śpiaczkę, rodzina 21-latka udzieliła wywiadu holenderskim mediom, by poinformować jaki jest stan zdrowia piłkarza. Według informacji podanych przez najbliższych, jeśli chodzi o kwestie neurologiczne, z piłkarzem jest lepiej. Początkowo członkowie rodziny spędzali czas z Nourim tylko w określonych godzinach odwiedzin, jednak lekarze stopniowo pozwalali przebywać im z piłkarzem dłużej, ponieważ miało to na niego dobry wpływ. "Przy nas jest spokojniejszy. Rozpoznaje nas. Uspokaja się, gdy słyszy znajome głosy. Spędzamy z nim 24 godziny na dobę, ponieważ dobrze mu to robi" - mówi Mohammed, ojciec piłkarza. Członkowie rodziny myją Nouriego i od czasu do czasu umieszczają go na wózku inwalidzkim, by zapobiec zanikowi mięśni. "Abdelhak nie może się poruszać. Jest przykuty do łóżka. Jedyna część ciała, którą może wykonywać ruchy, jest głowa" - dodaje ojciec. Piłkarz Ajaksu aktualnie przebywa w domu opieki, jednak rodzina liczy, że do końca roku uda przenieść się go bliżej domu rodzinnego. W tej chwili czekają na pozwolenie od władz Amsterdamu na wyremontowanie i przystosowanie do potrzeb leczenia domu znajdującego się w okolicy ich miejsca zamieszkania.
za:nltimes.nl

Grosicki wróci do Turcji?

Grosicki wróci do Turcji?
Tureckie media informują, że zainteresowany wypożyczeniem Kamila Grosickiego jest Bursaspor, trzynasty klub poprzedniego sezonu. "Grosik" w przeszłości grał już w lidze tureckiej - w latach 2014-17 reprezentował barwy Sivassporu. Jeśli wpłynie konkretna oferta, Hull City raczej nie powinno robić Polakowi problemów z odejściem.
za:@TribunBursa16
reklama