reklama

Tomaszewski jedzie po młodzieżowych reprezentacjach

Tomaszewski jedzie po młodzieżowych reprezentacjach
G… mnie to pierwsze miejsce obchodzi! Zapomnijmy o młodzieżówkach! Ich trenerzy, czy to Magiera czy Michniewicz, są tylko i wyłącznie po to, żeby dostarczać świeże paliwo do reprezentacji A. I proszę to napisać – g... mnie obchodzą ich wyniki! Oni są po to, żeby dmuchać w jedną trąbę – pomagać Brzęczkowi. Czy wie pan, jak w tej chwili spisuje się młodzieżówka Chorwacji? Nikogo to nie interesuje! Za to wszyscy wiedzą, że Chorwaci zajęli drugie miejsce na mundialu. Występy młodzieżówek to sztuka dla sztuki i propaganda sukcesu. Po cholerę nam te wyniki, dla statystyk?!
Jan Tomaszewski za:sport.se.pl
reklama

Naprzód Świbie kpi z tweeta "Grosika"

Naprzód Świbie kpi z tweeta

"Grosik" jednak zostaje w Hull City

Grecki obrońca w Lechu Poznań

Grecki obrońca w Lechu Poznań
Dimitris Goutas nowym piłkarzem Lecha Poznań. Grek po zakończeniu testów medycznych podpisał kontrakt z klubem ze stolicy Wielkopolski. 24-latek został wypożyczony do Kolejorza na rok z opcją pierwokupu z greckiego Olympiakosu. Grek występuje na pozycji środkowego obrońcy. Dotychczas reprezentował barwy klubów greckich i belgijskich.
za:lechpoznan.pl
reklama

Mbappe nie może uwierzyć, że gra z Buffonem

Mbappe nie może uwierzyć, że gra z Buffonem
Często razem z Kylianem Mbappe śmiejemy się i żartujemy. Zawsze powtarza mi, że nigdy nawet nie marzył o tym, że będzie grał ze mną w jednej drużynie. Widział mnie w meczu przeciwko Francji na mundialu w 2006 roku, kiedy był chłopcem. W 2017 roku zmierzyliśmy się w półfinale Ligi Mistrzów. W Turynie zostawiłem przyjaciół, którzy byli mistrzami, ale w Paryżu poznałem nowych.
Gianluigi Buffon za:France Football

"Grosik" dalej nie dogadany

Dlatego Khedira nie dostał powołania

Dlatego Khedira nie dostał powołania
Dlaczego nie powołałem Samiego Khediry? Rozmawiałem z nim i powiedział, że nie chce opuszczać reprezentacji, z kolei ja powiedziałem mu, że chcę przetestować kilku nowych graczy na jego pozycji. Sami wyznaczył sobie jasne cele i zrobi wszystko by wrócić do gry z nami.
Joachim Loew za:calciomercato.com
reklama